SPEA

Olomoucká SPEA hledá lékaře, lékárníky a asistenty

ilustrační foto spea.cz

Olomoucká poliklinika s lékárnou SPEA hledá pracovníky na několik pozic. Nabízí zajímavou práci s možností profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení a další firemní benefity.

„Hledáme zubního lékaře/řku do zubní ordinace, dětského lékaře/řku do ordinace PL pro děti a dorost, lékárníka/lékárnici a farmaceutického asistenta pro naši lékárnu,“ uvádí SPEA. „Naše pracoviště jsou kompletně renovovaná, vybavená moderní technikou. K dispozici je moderní RTG pracoviště, laboratoř, pracoviště CT a široké spektrum odborných ordinací,“ dodává SPEA.

SPEA Olomouc nabízí komplexní ambulantní zdravotní péči

ilustrační foto spea.cz

Poliklinika SPEA Olomouc je moderní zdravotnické zařízení, které nabízí komplexní ambulantní zdravotní péči.

"Máme ordinace praktických lékařů a ambulantních specialistů všech základních odborností, součástí polikliniky je akreditovaná biochemická a hematologická laboratoř a diagnostická a léčebná pracoviště. Nabízíme RTG, CT a UZ a poskytujeme závodní preventivní péči,"  představuje nabídku SPEA.

Polikliniku naleznete na náměstí Národních Hrdinů 2 v Olomouci, bližší informace pak na spea.cz. (PR)

Laboratoř klinické biochemie a hematologie polikliniky SPEA Olomouc nabízí služby

ilustrační foto spea.cz

Laboratoř klinické biochemie a hematologie polikliniky SPEA Olomouc, sídlící v přízemí polikliniky SPEA, se nachází na náměstí Národních Hrdinů v Olomouci. 

Pracoviště nabízí odběry krve zkušenými odběrovými sestrami s dlouholetou praxí; odběry jsou prováděny uzavřenými vakuovými soupravami SARSTEDT bez možnosti kontaktu s odebíraným materiálem. Dále odběry močí a jiného biologického materiálu a zpracování vzorků, které jsou okamžitě po odběru předány ke zpracování na oddělení klinické biochemie a hematologie ve druhém poschodí budovy.

Poliklinika SPEA Olomouc zajišťuje kompletní ambulantní péči

ilustrační foto spea.cz

Poliklinika SPEA Olomouc je moderní zdravotní zařízení, které zajišťuje kompletní ambulantní zdravotní péči.

Na poliklinice naleznete ordinace praktických lékařů a ambulantních specialistů všech základních odborností. Nachází se zde akreditovaná biochemická a hematologická laboratoř, pracoviště RTG, UZ a CT, a také diagnostická a léčebná pracoviště. „Nabízíme rovněž závodní preventivní péči,“ uvádí poliklinika.

Poliklinika Spea se nachází na náměstí Národních Hrdinů v Olomouci. Bližší informace naleznete na spea.cz. (PR)

Poliklinika SPEA Olomouc nabízí služby očních ordinací

ilustrační foto spea

Oční ordinace polikliniky SPEA Olomouc najdete v 1. poschodí polikliniky, která se nachází na náměstí Národních Hrdinů v Olomouci.

Pracoviště nabízí ve třech ordinacích oční vyšetření hrazená ze zdravotního pojištění v podobě vyšetření centrální zrakové ostrosti, vyšetření předního segmentu oka štěrbinovou lampou, vyšetření očního pozadí oftalmoskopem, zjišťování refrakčních vad efraktometrem a předpis brýlí, vyšetření nitroočního tlaku bezkontaktním tonometrem,  yšetření zorného pole počítačovým perimetrem i sonografické vyšetření oka („B“ – scan).

SPEA Olomouc přijme zubaře či zubařku!

ilustrační foto spea.cz

SPEA Olomouc, s.r.o., nestátní zdravotnické zařízení, přijme zubního lékaře/ku na hlavní pracovní poměr s nástupem dle dohody.

Klinika požaduje ukončené VŠ vzdělání v příslušném oboru, praxe výhodou, samostatný a aktivní přístup k práci. Na oplátku nabízí kvalitní zaměstnanecké zázemí, odpovídající mzdové podmínky podpořené výkonnostním systémem, příspěvek na stravování a penzijní připojištění. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: irena.greplova@spea.cz, tel.: 585 505 415. (red)

Poliklinika SPEA Olomouc nabízí pacientům plný komfort

ilustrační foto spea

Od roku 2007 probíhala rekonstrukce budovy Polikliniky SPEA Olomouc. Práce, jejichž výsledkem je mimo jiné kompletní modernizace interiéru a nejnovější vybavení pracovišť, si vyžádaly investici téměř 200 milionů korun. SPEA pacientům rovněž nabízí možnost nákupu léků ve vlastní lékárně.  

Díky postupné obnově nyní pacientům nabízí nejen kvalitní zdravotní péči, ale také moderní a přívětivé prostředí, s erudovaným a zkušeným lékařským a sesterským týmem.

Klinika Spea Olomouc nabízí infuzní terapie

ilustrační foto spea

Pracoviště, které naleznete ve třetím patře polikliniky Spea na náměstí Národních Hrdinů v Olomouci, nabízí infuzní terapie.

„Jde o aplikaci léčiv nitrožilní cestou, která má rychlejší a efektivnější účinek než léčba léky v tabletové formě. Indikuje se při řešení bolestivých stavů, zejména páteře (krční, bederní), léčbě syndromu karpálních tunelů a léčbu diabetické neuropatie. Dále při léčbě ušních šelestů, nedoslýchavosti, poruch vnitřního ucha, závratí,“ vypočítal výkonný ředitel polikliniky Jiří Skutka s tím, že v době podávání infuzí je u pacientů trvale přítomna sestra.

Lékárna SPEA Olomouc nabízí zákaznickou kartu s výhodami

ilustrační foto spea

Lékárna SPEA Olomouc je součástí Polikliniky SPEA sídlící na náměstí Národních Hrdinů 2 v Olomouci. Lékárna nyní využívá nové moderní prostory se šesti výdejními místy.  

Zákazníkům nabízí široký sortiment léků s nízkými doplatky, odborné poradenství, rozvoz zdravotnických pomůcek a každý měsíc slevy na vybraný sortiment.

Zákazníci si mohou rovněž v rámci věrnostního programu pořídit Zákaznickou kartu SPEA. Karta umožňuje nejen získání nejvýhodnějších bonusů a slev, ale také vzájemnou kontrolu mezi užívanými léky a zjištění vzájemných účinků mezi užívanými léky a doplňky stravy.

Zákaznickou kartu získáte bezplatně na recepci SPEA Olomouc. Více informací na spea.cz. (red)

SPEA Olomouc nabízí CT vyšetření

ilustrační foto

Vyšetření na specializovaném pracovišti CT výpočetní tomografie nabízí olomoucká poliklinika SPEA.

Pracoviště nabízí multidetektorový přístroj s nízkou radiační dávkou při vyšetření, kompletní vyšetření CT všech částí těla, plnou digitalizaci pracovního procesu a návaznost na další diagnostické metody a krátké objednací doby. Výsledky jsou konzultovány přímo s vyšetřujícím lékařem.

Pacient po vyšetření obdrží kompletní dokumentaci na CD nosiči.

Pracoviště je partnerem všech zdravotních pojišťoven. Více informací na spea.cz. (PR)