TRX bez hranic

Májové svátky slaví TRX bez hranic pohybem. Můžete se hýbat s nimi!

Foto TRX bez hranic

Více než šest desítek malých i velkých se 1. máje rozběhlo Prostějovem. Start byl na Wolkerově ulici u Cafe Plecháč a šest kilometrů dlouhá trať končila u Fitness arény v Plumlovské ulici. Akci pořádalo Cafe Plecháč ve spolupráci s Fitness aréna - TRX bez hranic.

"Ve Fitness aréně čekalo běžce malé občerstvení a mohli nasát atmosféru právě probíhajícího kruhového tréninku. V cíli trati je pak čekal malý raut z dílny Cafe Plecháč," uvedla za TRX Pett, která zároveň poděkovala organizátorům za zajištění akce a všem běžcům za hojnou účast. 

Osmého května se s TRX můžete vydat na výšlap od rozcestníku Bunička k rozhledně Velký Kosíř. "Připraveno je špekáčkování s plněním úkolů pro celé rodiny. Trať měří 3,8 kilometrů v jedné délce a vede po zpevněné cestě bez provozu automobilů," přidala Pett pozvání na další květnový svátek. (ber)

Zpověď prostějovské členky TRX bez hranic Gábi k Ultra - Spartan Slovensko

Foto koláž TRX bez hranic, na fotografii s Karel Volf - 3. místo v AG 50+

Spartan Ultra - Spartan Race Slovensko - závod měřící devětapadesát kilometrů s šedesáti překážkami se konal ve Valčianské Dolině. Jednou ze závodnic byla i prostějovská členka TRX bez hranic - paní Gábina.

Do závodu jsi vstupovala s respektem a také vědomím, že jsi přípravě věnovala maximum. Jak dlouhá či intenzivní by měla být dle tvého názoru příprava na tento závod? Příprava by měla být dle mého názoru celoroční. Alespoň já to tak pociťuji. Běhala jsem, absolvovala silové treninky, core cvičení, TRX... a myslím, že se mi to v závodě vyplatilo.

Měla jsi zkušenosti z loňského ročníku, kdy jsi prohlásila bezprostředně po závodě, že nikdy víc... Emoce opadly, co tě na závod znovu dohnalo?

TRX bez hranic: Zúročíme roční průpravu

ilustrační foto plakát

Již tento víkend se bude konat jeden z těch náročnějších překážkových závodů na Slovensku, Valčianská Dolina Spartan ULTRA trať dlouhá minimálně padesát kilometrů s minimálně šedesáti překážkami.

Zde je možno zúročit minimálně přípravu. Svoji roli v úspěšném zdolání trati bude hrát nejen fyzička jednotlivce, ale i psychická odolnost, strava posledních dní, profil tratě, povětrnostní podmínky, ale i pomoc a podpora okolí.

Letos již po druhé se na start postaví např. naše kamarádka a parťačka Gabi. Je zvyklá běhat kopce kolem Ludmírova po Konicku, a to ve dne i v noci, ale i tak vstupuje do závodu s obavou a respektem.

Nicméně má naši plnou důvěru a pokud bych si pro tento závod měla zvolit parťáka, byla by to právě ona. 

S námi v pohybu osm dní v týdnu aneb víkend plný závodění

Foto TRX bez hanic

Dva dny, tři místa, kde byla vidět v minulém týdnu vlajka TRX bez hranic. 

V sobotu 18. srpna se 36 žen postavilo na start překážkového závodu HEART race v Litovli. Trať měřící více než osm kilometrů zvolila trenérka záměrně, moc dobře věděla, co v holkách je, a trať 4+ by pro ně nenesla heslo stejné jako název týmu “Bez hranic”. Všechny i přes zdravotní komplikace na trati si závod užily. Dvě z týmu si odběhly všechny tři tratě: 4 km, 8 km i charity. Gratulujeme k získaným medailím i umístění.

TRX bez hranic na kosířské rozhledně

Foto archiv TRX bez hranic

V pátek 27.7.2018 se kolem čtyřiceti účastníků potkalo u rozhledny Velký Kosíř. Akci uspořádali trenéři TRX bez hranic ve spolupráci s Cafe&fresh bar Plecháč.

Cílem akce bylo potkat se a zaběhnout si jednu ze tří tras. "Krátká měřila přes sedm kilometrů, střední nebo nejdelší čtyřiadvacetikilometrovou z Prostéjova na Kosíř a zpět. Byli tu nejen běžci, ale i ti, kteří si akci užili pěšky nebo na kole. Jednalo se již o 3. ročník a jsme moc rádi, že pozvání příjali lidé nejen z Prostějova, ale přijeli za námi kolegové z Litovle, od Brna či Ostravy", uvedla jedna z trenérem TRX bez hranic Petra Stryková.

S TRX bez hranic od Plecháče k Plecháči Prostějovem

Foto TRX

V pátek třináctého zorganizovali TRX bez hranic ve spolupráci s Café Plecháč běh Prostějovem. Šest kilometrů dlouhá trať přilákala padesátku účastníků, běžců i neběžců i celých rodin.

"Hezky to svými verši vystihla jedna z členek týmu trenérů, Zuzka: Třináctého pátek, můžeš mít i svátek, nemusíš jít na hambáče, raději skoč Plecháče. Potom můžeš jako nic, běžet s námi bez hranic. Děkujeme o to víc, tým trenérů TRX bez hranic - Prostějov", interpretovala pro Prostějovské novinky Petra Stryková, jedna z organizátorek běhu. (red)

OBRAZEM: Překážkový závod věnovaný dětem v Přemyslovicích

Foto archiv TRX

Petra Stryková z klulbu TRX bez hranic děkuje všem, kteří se spolu s ní podíleli na přípravě a realizaci "překážkového závodu" v Přemyslovicích, konaného dne 25.6.2018 a věnovaného dětem. Tato akce byla z řad trenérů Spartan Kids Training Group Prostějov rozlučkou s kurzem Kids před prázdninami. Pozvání přijali i chlapci a děvčata z týmů SK Prostějov 1913 a také mladí florbalisti. 

Celkově i s dětmi z veřejnosti se na start postavilo 140 malých závodníků. "Poslední běh si mohli užít i rodiče a musím uznat, že jejich nasazení bylo obdivuhodné. Zpestřením byly PallACinky, které opět byly v obležení, přijměte poděkování za vaši účast na naší akci. Ještě jednou mé velké díky všem realizátorům akce a zejména Lukáši Tylovi, že se mohl závod uskutečnit v jeho areálu", poděkovala jménem všech spokojených rodičů Petra Stryková. (red)

TRX bez hranic se zúčastnil charitativní akce!

Foto archiv TRX

Ve dnech 8. – 9. 6. 2018 se uskutečnil již pátý ročník čtyřiadvacetihodinového charitativního štafetového běhu družstev, který se již pomalu stává pojmem - YOU DREAM WE RUN. Organizátorem celé akce je spolek PROSEN – spolek pro podporu osob sociálně a zdravotně znevýhodněných.

Cílem tohoto projektu je splnění snů zdravotně postiženým dětem a dospělým. Mezi devětasedmdesáti přihlášenými týmy s celkovým počtem 3 500 běžců, byl i náš tým TRX BEZ HRANIC Prostějov, složený jak z klientů TRX BEZ HRANIC, tak i z našich přátel a kamarádů. I v letošním roce generální partner akce, společnost SYNTHON, motivoval běžce částkou dvě koruny za každé uběhnuté kolo! Čím více uběhnutých kol tím větší částka na splnění snu našim zdravotně postiženým kamarádům.

Víkend v pohybu očima klientů a přátel TRX bez hranic

Foto TRX

V sobotu se konal v Brně tolik očekávaný Ninja factor, kde síla a soustředěnost hrají podstatnou roli. Na dráhu Ninja se vydali Pavel Dopita, Adam Božek a bráchové Šafránci. Nejdál se na dráze dostal Michal Šafránek.

"Druhá parta se vydala na Slovensko bojovat ve 2. závodě Spartan série CEU o ty nejlepší výsledky v závodě nejnižší úrovně-sprint, kde rychlost běhu a úspěch na překážkách hraje podstatnou roli. A protože jsme lační po medailích, zdrželi jsme se až do druhého dne na závod střední-super a zde opět vybrali stupně vítězů. Tyl 1x1. místo, 1x3. místo Volf, 1x3. místo a 1x2. místo, Stryková 2x2 .místo. Prostě úspěsné auto a jeho osádka", uvedla Petra Stryková z TRX bez hranic. (red)

OBRAZEM: Výšlap na Kosíř s TRX bez hranic

Foto TRX bez hranic

V pořadí již pátý výstup na Kosíř zorganizovaný TRX bez hranic se uskutečnil právě dnes. Přidat se mohli velcí i malí, na kole či pěšky.

Cestou se plnily úkoly, které nebyly povinné, a před lesem čekalo účastníky malé občerstvení. "Chtěla bych poděkovat všem, co se na akci podíleli, a také vám všem, co jste se zúčastnili", nechala se slyšet Petra Stryková. (red)