TRX bez hranic

TRX bez hranic na kosířské rozhledně

Foto archiv TRX bez hranic

V pátek 27.7.2018 se kolem čtyřiceti účastníků potkalo u rozhledny Velký Kosíř. Akci uspořádali trenéři TRX bez hranic ve spolupráci s Cafe&fresh bar Plecháč.

Cílem akce bylo potkat se a zaběhnout si jednu ze tří tras. "Krátká měřila přes sedm kilometrů, střední nebo nejdelší čtyřiadvacetikilometrovou z Prostéjova na Kosíř a zpět. Byli tu nejen běžci, ale i ti, kteří si akci užili pěšky nebo na kole. Jednalo se již o 3. ročník a jsme moc rádi, že pozvání příjali lidé nejen z Prostějova, ale přijeli za námi kolegové z Litovle, od Brna či Ostravy", uvedla jedna z trenérem TRX bez hranic Petra Stryková.

S TRX bez hranic od Plecháče k Plecháči Prostějovem

Foto TRX

V pátek třináctého zorganizovali TRX bez hranic ve spolupráci s Café Plecháč běh Prostějovem. Šest kilometrů dlouhá trať přilákala padesátku účastníků, běžců i neběžců i celých rodin.

"Hezky to svými verši vystihla jedna z členek týmu trenérů, Zuzka: Třináctého pátek, můžeš mít i svátek, nemusíš jít na hambáče, raději skoč Plecháče. Potom můžeš jako nic, běžet s námi bez hranic. Děkujeme o to víc, tým trenérů TRX bez hranic - Prostějov", interpretovala pro Prostějovské novinky Petra Stryková, jedna z organizátorek běhu. (red)

OBRAZEM: Překážkový závod věnovaný dětem v Přemyslovicích

Foto archiv TRX

Petra Stryková z klulbu TRX bez hranic děkuje všem, kteří se spolu s ní podíleli na přípravě a realizaci "překážkového závodu" v Přemyslovicích, konaného dne 25.6.2018 a věnovaného dětem. Tato akce byla z řad trenérů Spartan Kids Training Group Prostějov rozlučkou s kurzem Kids před prázdninami. Pozvání přijali i chlapci a děvčata z týmů SK Prostějov 1913 a také mladí florbalisti. 

Celkově i s dětmi z veřejnosti se na start postavilo 140 malých závodníků. "Poslední běh si mohli užít i rodiče a musím uznat, že jejich nasazení bylo obdivuhodné. Zpestřením byly PallACinky, které opět byly v obležení, přijměte poděkování za vaši účast na naší akci. Ještě jednou mé velké díky všem realizátorům akce a zejména Lukáši Tylovi, že se mohl závod uskutečnit v jeho areálu", poděkovala jménem všech spokojených rodičů Petra Stryková. (red)

TRX bez hranic se zúčastnil charitativní akce!

Foto archiv TRX

Ve dnech 8. – 9. 6. 2018 se uskutečnil již pátý ročník čtyřiadvacetihodinového charitativního štafetového běhu družstev, který se již pomalu stává pojmem - YOU DREAM WE RUN. Organizátorem celé akce je spolek PROSEN – spolek pro podporu osob sociálně a zdravotně znevýhodněných.

Cílem tohoto projektu je splnění snů zdravotně postiženým dětem a dospělým. Mezi devětasedmdesáti přihlášenými týmy s celkovým počtem 3 500 běžců, byl i náš tým TRX BEZ HRANIC Prostějov, složený jak z klientů TRX BEZ HRANIC, tak i z našich přátel a kamarádů. I v letošním roce generální partner akce, společnost SYNTHON, motivoval běžce částkou dvě koruny za každé uběhnuté kolo! Čím více uběhnutých kol tím větší částka na splnění snu našim zdravotně postiženým kamarádům.

Víkend v pohybu očima klientů a přátel TRX bez hranic

Foto TRX

V sobotu se konal v Brně tolik očekávaný Ninja factor, kde síla a soustředěnost hrají podstatnou roli. Na dráhu Ninja se vydali Pavel Dopita, Adam Božek a bráchové Šafránci. Nejdál se na dráze dostal Michal Šafránek.

"Druhá parta se vydala na Slovensko bojovat ve 2. závodě Spartan série CEU o ty nejlepší výsledky v závodě nejnižší úrovně-sprint, kde rychlost běhu a úspěch na překážkách hraje podstatnou roli. A protože jsme lační po medailích, zdrželi jsme se až do druhého dne na závod střední-super a zde opět vybrali stupně vítězů. Tyl 1x1. místo, 1x3. místo Volf, 1x3. místo a 1x2. místo, Stryková 2x2 .místo. Prostě úspěsné auto a jeho osádka", uvedla Petra Stryková z TRX bez hranic. (red)

OBRAZEM: Výšlap na Kosíř s TRX bez hranic

Foto TRX bez hranic

V pořadí již pátý výstup na Kosíř zorganizovaný TRX bez hranic se uskutečnil právě dnes. Přidat se mohli velcí i malí, na kole či pěšky.

Cestou se plnily úkoly, které nebyly povinné, a před lesem čekalo účastníky malé občerstvení. "Chtěla bych poděkovat všem, co se na akci podíleli, a také vám všem, co jste se zúčastnili", nechala se slyšet Petra Stryková. (red)

TRX bez hranic a Lysá Hora! Jak se připravovali na extrémní závod?

ilustrační foto TRX bez hranic

Extrémní závod Lysá Hora 24 se konal tento víkend, od 27. do 28. ledna. Účast na tomto závodu nahlásili i členové skupiny z TRX bez hranic. Některé z nich jsme vyzpovídali, jak se na tento čtyřiadvacetihodinový závod připravovali.

aké jsou jejich pocity tři dny před startem? Nelehký závod 24h Lysá Hora se blíží. Jaká je Tvá příprava v tomto předzávodním období?

Martin Gremlica odvětil: "Jelikož jsem hobby závodník, tak moc nemám předzávodní a pozávodní období, ale jak se blíží závod, tak i tréninky a ostatní menší závody mají společný jmenovatel, a to jsou kopce a sníh. Dva dny před silvestrem v rámci tréninku závod z poháru CUTT Beskydy (42km, 1900m+), pak nějaké běžky, kopce na Záhoří a funkční tréninky v tělocvičně. A teď týden před závodem jen plavání a sauna".

TRX bez hranic není jen o sportu, potu a dřině, ale především o přátelstvích, říká Petra Stryková

ilustrační foto

Na začátku každého nového roku si každý z nás dává nejedno předsevzetí. Většina z nich ale nedožije déle než jednoho týdne. Jak tedy prožít první den nového roku, když ne právě pohybovou aktivitou v kolektivu stejně naladěných lidí?

Již druhý rok jsme uspořádali „Novoroční výběh“ pod hlavičkou TRX bez hranic. Nabídli jsme všem nadšencům celkem tři tratě. První byla krátká (do pěti kilometrů) dále střední (kolem deseti kilometrů) a konečně ta nejdelší, nepřesahující svou délkou patnáct kilometrů. Otázkou bylo, kolik běžců a v jaké fyzické kondici se sejd? Sraz byl stejně jako předešlý rok ve 13:00 na parkovišti u aquaparku. Překvapením byly dvě desítky nadšených běžců, kteří odstartovali společně směrem po ulici Krasická do polí k Určicím. Zde se první skupinka odpojila a stáčela se směrem zpět ke startu na parkoviště.