úmrtí

Muž zemřel. Při práci ve výkopu!

ilustrační foto HZS

Ve čtvrtek odpoledne se stala tragická událost na stavbě v obci Kokory, kde se provádí výstavba obecní kanalizace, kterou realizuje brněnská firma. 

"Jeden z pracovníků se nacházel v zapaženém výkopu v hloubce asi 4 m, kde se usazoval komponent vrtné soupravy o průměru 2 m a délky 3 m. Při zvedání břemene, které bylo prováděné pomoci bagru, došlo k jeho zhoupnutí a přimáčknutí pracovníka, který instalaci zařízení prováděl, na stěnu výkopu. Poškozený utrpěl tak vážná zranění, že i přes veškerou snahu záchranářů na místě neštěstí zemřel," informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová. Požití alkoholu u strojníka bagru bylo vyloučeno provedenou dechovou zkouškou, u zemřelého byla nařízena soudní pitva.

Na jednom ze stromů na ulici J. B. Pecky se oběsil muž

ilustrační foto pohrebnictvi.cz

V úterý 7. května byla v ulici J. B. Pecky nalezena mrtvola. Jednatřicetiletý muž se oběsil na jednom ze stromů. 

Informaci redakci potvrdil policejní mluvčí František Kořínek: "Úmrtí šetříme, byla nařízena soudní pitva". (red)

V sobotu zemřeli další dva lidé. Na kolejích

ilustrační foto HZS

Dva lidé zemřeli v sobotu dopoledne v Olomouckém kraji po srážce s vlaky. Neštěstí se stala v Hranicích na Přerovsku a Mohelnici na Šumpersku.

V Hranicích zemřela starší žena. Podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala se tak stalo u nástupiště na nádraží. „Okolnosti budeme ještě zjišťovat. Hranice jsou vybaveny kamerovým záznamem," uvedl Drápal. Podle policejního mluvčího Františka Kořínka nešlo o cizí zavinění. Seniorku srazil expres jedoucí z Prahy do Púchova. 

V Mohelnici zemřel starší muž. "Podle prvotních informací muž vystupoval z rychlíku, ovšem na nesprávnou stranu. Vystoupil směrem na koleje, kde v tu dobu zrovna projížděl vlak," konstatoval Drápal. 

Dítě vypadlo z okna. Na místě zemřelo

ilustrační foto

Dnes po desáté hodině obdrželi policisté oznámení o pádu dítěte z okna domu na ulici Kojetínská v Přerově. Chlapeček pád nepřežil. 

"Na místě bylo zjištěno, že čtyřletý chlapec vypadl ze čtvrtého patra na chodník před domem. Při pádu bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Příčina a důvod jeho pádu jsou v současné době v šetření. (red)

 

Na kolejích zemřeli dva lidé!

ilustrační foto pozary.cz

K tragické události došlo v sobotu 23. března krátce před polednem na železniční trati u Pivína. Po střetu s vlakem zde zemřeli dva lidé.

"Okolnosti události jsou předmětem dalšího šetření," uvedla pro PvNovinky krátce po třinácté hodině policejní mluvčí Marie Šafářová. 

"Provoz je zastaven a je zajištěna náhradní autobusová doprava v úseku Nezamyslice - Pivín a zpět. Zastávka Doloplazy nelze náhradní autobusovou dopravou obsloužit, autobus bude zastavovat na autobusové zastávce Doloplazy obecní úřad," uvádí České dráhy s tím, že provoz by mohl být obnoven kolem 14 hodiny. (ber)

 

Mladá žena z Kostelce zemřela po pádu do sklepa

ilustrační foto

Víkend se stal osudným mladé ženě z Kostelce na Hané. Dívka byla nalezena bez známek života ve sklepních prostorách hostince v Bílovicích. 

Dívka se v hostinci účastnila kulturní akce. "Zřejmě si spletla dveře do sklepa s vchodem na toalety a spadla dolů. Našli ji až v neděli," sdělil PvNovinkám zdroj, který si nepřál být jmenován. 

Cizí zavinění Policie ČR s největší pravděpodobností vyloučila. "Případ šetříme, s ohledem na rodinu nebudeme poskytovat žádné další informace," doplnil policejní mluvčí František Kořínek. (ber)

Na silnici mezi Němčicemi a Výšovicemi zemřel mladý muž. Po nárazu do stromu

ilustrační foto PČR

V pátek 22. února v noci došlo na silnici mezi Výšovicemi a Němčicemi nad Hanou k tragické dopravní nehodě. Zahynul při ní devatenáctiletý mladík.

PvNovinkám informaci potvrdil policejní mluvčí František Kořínek. "Mladý řidič osobního vozu Renault zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy povaze a stavu vozovky. Vůz dostal smyk a narazil do stromu. Devatenáctiletý řidič na místě podlehl těžkým zraněním," konstatoval mluvčí. Nehodu policisté šetří. (ber)

Na kolejích zahynul mladý muž

ilustrační foto pozary.cz

Dnes krátce před půl jedenáctou dopoledne došlo na železniční trati v Olomouci, části Pavlovičky, k tragické události. Střetl se zde projíždějící vlak s osobou, která se pohybovala v kolejišti.

"Mladý muž utrpěl, bohužel, zranění, neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl. Příčiny a okolnosti této tragické události policisté zjišťují," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. "Vzhledem k tomu, že se jedná o tragickou a pro pozůstalé velmi citlivou událost, nebudeme k ní sdělovat žádné bližší informace," dodala. (red) 

V cukrovaru zemřel muž

ilustrační foto pohrebnictvi.cz

V cukrovaru ve Vrbátkách zemřel v neděli starší muž. Policie neshledala cizí zavinění.

"Mohu potvrdit, že událost šetříme. Cizí zavinění bylo vyloučeno, je nařízena soudní pitva," sdělil PvNovinkám policejní mluvčí František Kořínek.

Podle informací redakce šlo o zhruba 65letého muže z okolí, který v cukrovaru brigádničil. (ber)

Rozloučení s tragicky zesnulým mužem bude v pondělí

ilustrační foto parte

V sobotu 22. září došlo v Mostkovicích k tragické události. Při výbuchu rodinného domu zemřel mladý muž. Rodina se s ním rozloučí v pondělí.

Rozloučení s třiatřicetiletým hasičem se uskuteční ve smuteční obřadní síni městského hřbitova Prostějov ve 14 hodin. (red)