velikonoční trhy

Velikonoční trhy v Prostějově hledají trhovce!

ilustrační foto MMP

Statutární město Prostějov oznamuje záměr pronájmu dřevěných prodejních stánků na velikonočních trzích na náměstí T. G. Masaryka v termínu 24. 3. 2018 – 29. 3. 2018. 

Výběrová komise bude z došlých přihlášek vybírat prodejce pro účast na velikonočních trzích. Kritéria výběru budou následující:

1. podání žádosti (přihlášky) ve stanoveném termínu,

2. prodej velikonočního sortimentu,

3. prodej ručně vyrobeného zboží,

4. kvalita nabízeného sortimentu,

5. pestrost nabízeného sortimentu.

Prodejci vybraní výběrovou komisí budou následně kontaktováni s organizačními pokyny k prodeji.

Velikonoční trhy v Prostějově. Město nabízí stánky

ilustrační foto MMP

Statutární město Prostějov oznamuje záměr pronájmu dřevěných prodejních stánků na velikonočních trzích na náměstí T. G. Masaryka v termínu 24. 3. 2018 – 29. 3. 2018. Výběrová komise bude z došlých přihlášek vybírat prodejce pro účast na velikonočních trzích.

Kritéria výběru budou následující:

1. podání žádosti (přihlášky) ve stanoveném termínu,

2. prodej velikonočního sortimentu,

3. prodej ručně vyrobeného zboží,

4. kvalita nabízeného sortimentu,

5. pestrost nabízeného sortimentu.

Prodejci vybraní výběrovou komisí budou následně kontaktováni s organizačními pokyny k prodeji.

OBRAZEM: Ilona Csáková v Prostějově

Foto Roman Kašpar

Ve dnech 8. 4. – 13. 4. 2017 se koná již druhým rokem,na náměstí T. G. Masaryka velikonoční jarmark, jehož součástí jsou nejen velikonoční trhy, ale i bohatý kulturní program.

Ten zahájil v sobotní dopoledne prostějovský rodák Karel Kekeši se svými moravskými, slovenskými a českými písněmi, v neděli vystoupila prostějovská pop-rapová hudební skupina ATMO music a pondělní odpoledne zpestřila známá zpěvačka Ilona Csáková. Fotografie nám do redakčního e-mailu zaslal Roman Kašpar. Děkujeme!

OBRAZEM: Velikonoční trhy zahájeny dnešním dnem!

Foto PvNovinky.cz

Dnešním dnem byly zahájeny velikonoční trhy na náměstní T.G.M. Program, který na zahájení připravil Kulturní klub u hradeb, byl pestrý a lidem se líbil.

Již úderem deváté ranní zazněly české, moravské či slovenské písně, v jedenáct hodin vystoupil Mánes a odpoledne rozezvučela náměstí prostějovská kapela Majestico Muzikus. V nabídce trhovců byla nejen zdraví výživa, dobroty pro děti, ale i trdelníky, polévka či klobásky.

Chystáte se snad až zítra? Potěší vás Krumsíňanka, následovat bude program pro děti a úderem půl třetí rozezní náměstí pop-rapová hudební skupina ATMO Music. (red)

Již v sobotu začínají Velikonoční trhy!

ilustrační foto plakát

Ve dnech 8. 4. – 13. 4. 2017 se uskuteční, již druhým rokem, na náměstí T. G. Masaryka velikonoční jarmark, jehož součástí kromě kulturního programu budou i velikonoční trhy.

Rozsah a průběh stánkového prodeje bude obdobný jako v minulém roce a před muzeem bude umístěno osm stánků. Velikonoční jarmark nabídne kromě sortimentu trhovců i kulturu. Máme se na co těšit! (red)

Hvězdou velikonočních trhů bude Ilona Csáková!

ilustrační foto csakova.cz

Ve dnech 8. 4. – 13. 4. 2017 se uskuteční již druhým rokem na náměstí T. G. Masaryka velikonoční jarmark, jehož součástí budou i velikonoční trhy. Bohatý bude i kulturní program. 

Nabídne vystoupení  děti z prostějovských mateřských škol, prostějovské kapely, klauny, folklorní soubory i revivalovou skupinu Smokie. Hvězdou bude vystoupení zpěvačky Ilony Czákové, které se uskuteční 10. dubna od 17 hodin. Níže přinášíme celý harmonogram programu.

8. 4. 2017

* 9.00 hodin Karel Kekeši - české, moravské a slovenské písně za doprovodu na akordeon.

* 11.00 hodin Mánes – velikonoční vystoupení národopisného souboru

* 14.30 hodin Majestico Muzikus – koncert prostějovské kapely

9. 4. 2017

Velikonoční trhy v Prostějově hledají prodejce

ilustrační foto

Výběrová komise bude z došlých přihlášek vybírat prodejce pro účast na velikonočních trzích. Statutární město Prostějov oznamuje záměr pronájmu dřevěných prodejních stánků na velikonočních trzích na nám. T. G. Masaryka v termínu 8. 4. 2017 – 11. 4. 2017. 

Kritéria výběru budou následující: 

1. prodej velikonočního sortimentu,

2. prodej ručně vyrobeného zboží,

3. kvalita nabízeného sortimentu,

4. pestrost nabízeného sortimentu.

 

Prodejci vybraní výběrovou komisí budou následně kontaktováni s organizačními pokyny k prodeji.

Velikonoční jarmark dnes osvěží Proměny

ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

Přemýšlíte, co s jarním odpolednem? Co takhle návštěva prostějovského velikonočního jarmarku, který se koná na náměstí TGM? Dnes ho osvěží i koncerty dvou sborů. Jedním z nich jsou známé Proměny.  

Od 16,30 hodin vystoupí na náměstí žáci ZŠ Majakovského. Proměny začnou koncertovat v 17 hodin. „Těšit se můžete převážně na lidovky“ přidala pozvání Lenka Copková, jedna z členek sboru.

Kromě koncertů se o „dobovou“ zábavu postará flašinetář Pavel Moš. (red)

Velikonoční jarmark má přesná pravidla

ilustrační foto iprostejov.cz

Velikonoční jarmark, který se v Prostějově bude konat zcela poprvé, už má stanovenou přesnou hladinu poplatků pro trhovce. Rada města Prostějova odsouhlasila výši nájemného za užívání dřevěných prodejních stánků a výši poplatku za službu, a to právo přenechání prostoru pro umístění mobilního stánku umístěného v rámci Prostějovského velikonočního jarmarku.

Nájemné za užívání dřevěného prodejního stánku Standard bude činit 100 korun včetně DPH na jeden den. Nájemné za užívání dřevěného prodejního stánku Gastro bude činit 200 korun.

Poplatky za umístění mobilních stánků budou obdobné. Za malý stánek trhovci zaplatí 100 a za umístění velkého mobilního stánku 200 korun včetně DPH za jeden den. Uvedené prodejní stánky byly prozatím využívány pouze v rámci městem každoročně pořádaných vánočních trhů, kde ceny byly podstatně vyšší.

Velikonoční jarmark nabídne i bohatý kulturní program!

ilustrační foto ber

Letošní premiérový velikonoční jarmark obohatí v Prostějově i kulturní program. Návštěvníci hlavního náměstí se mohou těšit mimo jiné na flašinetáře Pavla Moše či pěvecký sbor Proměny.

"Po všechny dny je zajištěn program, výjimku činí jen Velký pátek, kdy jsme usoudili, že hudební vystoupení není z hlediska církevního svátku vhodné," konstatovala primátorka Prostějova Alena Rašková. Velikonoční stromečky, jejichž výzdobu tradičně zajišťují žáci prostějovských mateřských a základních škol, se na náměstí objeví už 17. března.

- 18. 3. 2016 (nám. T. G. Masaryka) 16.30 hodin Koncert Stanley´s Dixi Band Kopřivnice