video

Víte, jaké je nejsledovanější video z Prostějova? Hardbass!

ilustrační foto

 

Když na youtube zadáte heslo Prostějov, objeví se tisíce odkazů. Tím pravděpodobně nejsledovanějším je video nazvané HARDBASS PROSTEJOV. Od května 2011 ho zhlédlo 897 850 lidí.

V bezmála deset minut trvajícím spotu vás skupina tanečníků povede městem. Podíváte se na hlavní náměstí, do obchodních center, restaurací, ale i na silnice. Pomineme-li v několika případech až příliš nebezpečné situace, kdy tanečníci neváhali zastavit či omezit v jízdě automobil,  je se nač dívat. Tanečníky nepoznáte kvůli maskování, nepochybně ale celá řada z vás nepozná i některé lokality, kde se tanci věnovali. 

VIDEO: Cestovatelské video Jiřího Pospíšila z věznice v Uherském Hradišti

ilustrační foto: topzine.cz

 

Přinášíme další cestovatelské video našeho čtenáře Jiřího Pospíšila.

Nazval ho: Až půjdeš znovu k volbám, zvaž komu dáš svůj hlas. A dodal komentář: "Kdo se nepoučil z historie, je nucen si ji prožít znovu !!!" "Věznice v Uherském Hradišti. Místo kde probíhaly brutální výslechy StB a vykonávali se tresty smrti. Věznice se do dnešních dnů zachovala v původním stavu.

Třetí ročník fotografické soutěže „Vyfoť projekt“ odstartoval

ilustrační foto

Úspěšná celostátní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, pokračuje i v letošním roce. Prázdninová soutěž bude probíhat do konce srpna.

Soutěžící mají jednoduchý úkol: vyfotografovat realizované projekty spolufinancované z fondů Evropské unie a nahrát je přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže www.vyfotprojekt.cz. Fotografové mají z čeho vybírat. Doposud se s přispěním Evropské unie podařilo v České republice zrealizovat téměř 41 500 projektů. Některé z nich jsou zveřejněny na online mapě projektů www.mapaprojektu.cz, která nově obsahuje i aplikaci pro mobilní telefony.