VW Golf

Zmizel VW Golf!

ilustrační foto

 

Z parkoviště na sídlišti Zrzavého zmizel VW Golf, a to v období od 26.6.-29.6.

"Trestného činu neoprávněné užívání cizí věci se dopustil neznámý pachatel, který z parkoviště na sídlišti Jana Zrzavého v Prostějově odcizil vozidlo VW Golf. Tímto jednáním tak majiteli způsobil škodu kolem 50000 Kč", sdělil tiskový mluvčí Policie Olomouckého kraje Josef Bednařík.

Kde ovšem zaparkovat, když vlastní garáž chybí? 

 

 

Práce na R46? Až do září!

ilustrační foto

Motoristé využívající rychlostní komunikaci R46 musí počítat s dopravním omezením, které potrvá až do konce září. V novém bude povrch silnice, přibude tichý asfalt a možná se zvýší povolená rychlost.

Doprava, která je svedena do protisměru a uzavřený výjezd z dálnice, to je současná situace, která ve dvou úsecích na R46, v trase Prostějov – Olomouc, komplikuje dopravu. Mezi 26 a 34 kilometrem je u Držovic provoz převeden do protisměru a vozovka je zúžena na jeden jízdní pruh. Komplikace jsou také u Olšan u Prostějova, kde je uzavřen EXIT 33. Práce na těchto úsecích stále probíhají a podle ředitele olomoucké pobočky Ředitelství silnic a dálnic Martina Smolky, potrvají pravděpodobně do konce července.

Bouračka za více než půl milionu korun

ilustrační foto

Nehoda na rychlostní komunikaci za více než půl milionu korun. To byl důvod ranního výjezdu policistů. Viníkem byla nepozornost.

Včera krátce po půl osmé ráno na rychlostní komunikaci řinčely plechy. Na dvacátém prvním kilometru ve směru Prostějov – Vyškov boural mladý motorista.

„Z provedeného šetření vyplývá, že třiadvacetiletý řidič nákladního vozidla Renault nedodržel bezpečnou vzdálenost za nákladním vozidlem Renault, které jelo před ním a zezadu do něho narazil,“ informovala policejní mluvčí Irena Urbánková. Jak potvrdila, nehoda se obešla bez zranění. Alkohol policisté na místě vyloučili dechovou zkouškou.