zámek

Výstava fotografií českých a maďarských fotografů Očima, srdcem, objektivem na zámku Plumlov

ilustrační foto pozvánka

14. července bude na Plumlovském zámku vernisáž již 8. ročníku výstavy fotografií českých a maďarských fotografů, která se letos koná pod názvem „Očima, srdcem, objektivem“. Vernisáž začíná ve 14 hodin.

Cílem výstavy je ukázat, jak odlišný může být pohled na svět, když se na něj dívají fotografové z geograficky blízkých a přitom v některých aspektech tak odlišných zemí.

Součástí vernisáží jsou tradičně kulturní podniky, při kterých vystupují hudebníci z příslušných zemí. Letos přijede se svým programem do Plumlova smíšený pěvecký sbor Bel Canto z Halászteleku. (red)

 

Kdo získal rodinné vstupné na třicetiletou válku na zámku Plumlov?

ilustrační foto Zatracený regiment

Jak PvNovinky informovaly, v době od 6. do 8. července se na zámku Plumlov koná akce nazvaná Útrapy válek aneb Plumlov v temné době války třicetileté. A vy jste si s námi zasoutěžili o rodinné vstupné! 

Čtyři výherci obdrží rodinné vstupné, které čítá dva dospělé a dvě děti. A na koho se usmálo štěstí? Výherci se stávají Renata Kučerová z Vrahovic, Veronika Koucká z Prostějova, Eva Jenešová ze Smržic a Věra Pořízková z Plumlova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál rodinné vstupné na skandální oddělení v zámku v Čechách?

ilustrační foto zámek Čechy pod Kosířem

Jak PvNovinky informovaly, o víkendu 5. a 6. července bude zámek v Čechách pod Kosířem patřit kostýmovým prohlídkám.

Budou se týkat skandálního odhalení potomka slavného rodu, kterému panství patřilo. Nu, a vy jste si s námi zasoutěžili o rodinné vstupné, které čítá dva dospěláky a dvě děti! A na koho se usmálo štěstí? Výhercem se stává Dagmar Gottwaldová z Prostějova. Gratulujeme! (red)

 

Soutěžte o rodinné vstupné na třicetiletou válku na zámku Plumlov!

ilustrační foto Zatracený regiment

Jak PvNovinky informovaly, v době od 6. do 8. července se na zámku Plumlov koná akce nazvaná Útrapy válek aneb Plumlov v temné době války třicetileté. A vy si dnes s námi můžete zasoutěžit o rodinné vstupné! 

Postačí, když do 4. července do 15 hodin zašlete na e-mail redakce redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje spolek, který akci pořádá?Odpověď označte v předmětu PLUMLOV a nezapomeňte uvét své jméno a bydliště! Pro čtyři vylosované máme rodinné vstupné pro dva dospělé a tři děti.

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)

Na plumlovském zámku vypukne třicetiletá válka!

ilustrační foto Zatracený regiment

Spolek Zatracený regiment pořádá ve dnech 6. až 8. července na zámku Plumlov akci Útrapy válek aneb Plumlov v temné době války třicetileté. Jedná se o již třetí  letošní akci z pěti plánovaných.

Po všechny tři dny budou na nádvoří zámku vystupovat od 10 do 17 hodin známé šermířské či divadelní skupiny.  Na pódiu vystoupí skupina historického šermu NUNCIUS REGIS, která srdečně zve na pověst Nevěsta kyjevská. Pro pobavení publika vystoupí Kejklířská a divadelní společnost Komedianti na káře s pohádkou Furianti. Skupina scénického šermu PROMACHOS předvede pásmo soubojů a Šermířské pohádky zahraje skupina šermu ALLEGROS. Své umění a dovednosti návštěvníkům též předvede žonglér a akrobat Tomáš Bílek. 

Soutěžte o vstupenky na skandální odhalení do zámku v Čechách!

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, o víkendu 5. a 6. července bude zámek v Čechách pod Kosířem patřit kostýmovým prohlídkám.

Budou se týkat skandálního odhalení potomka slavného rodu, kterému panství patřilo. Nu, a vy si můžete zasoutěžit o rodinné vstupné!

Postačí, když do 3. července zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, o jaký šlechtický rod se jedná? Odpověď označte v předmětu SKANDAL a nezapomeňte přidat svou adresu a telefon. Pro jednoho soutěžícího máme rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě dět!.

Zámek v Čechách pod Kosířem chystá skandální odhalení!

ilustrační foto plakát

Ani rodu Silva-Tarouca se nevyhnuly skandály. Chcete vědět jaké? Pak si rezervujte místo na 5. a 6. července, kdy se na zámku v Čechách pod Kosířem budou konat kostýmové prohlídky.

Prohlídky plné tajemství se budou konat v době od 16,30 do 19,30 hodin. Chcete-li se jich zúčastnit, raději si zajistěte místo, a to buď na telefonním čísle 773 784 110 nebo rezervacepk@seznam.cz. (red)    

 

Kdo vyhrál volňásky na thriller Veroničin pokoj na zámku Plumlov?

ilustrační foto plakát

Jak PvNovinky informovaly, 30. června se na zámku Plumlov uskuteční divadelní představení, thriller Veroničin pokoj. A vy jste s námi soutěžili o vstupenky!

Na koho se usmálo štěstí, správně odpověděl a přitom byl vylosován? Šťastlivci jsou Jana Moravcová z Prostějova, Regina Večerková z Prostějova, Jarmila Gmeinerová z Prostějova a Honza Moravec z Prostějova. Gratulujeme! (red)

Kdo vyhrál volňásky na koncert Lenky Filipové v zámeckém parku v Čechách?

ilustrační foto plakát

Ve čtvrtek 28. června se v zámecké zahradě v Čechách pod Kosířem uskuteční koncert Lenky Filipové. A vy jste s námi mohli soutěžit o dva volné vstupy!

A kdo odpověděl správně na soutěžní otázku a ještě se na něj usmálo štěstí při losování? Šťastnými výherci se stávají Marek Moudrý a Josef Sedlák. Gratulujeme! (red)

Soutěžte o vstupenky na thriller!

ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly, 30. června se na zámku Plumlov uskuteční divadelní představení. A vy můžete soutěžit o vstupenky!

Stačí, když do 28. června do 14:00 hodin zašlete na redakční e-mail redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, kdo thriller Veroničin pokoj sehraje? Odpověď označte v předmětu POKOJ. Pro pět vylosovaných máme volňásky!

Svým přihlášením do soutěže dáváte souhlas s užitím vašeho jména, e-mailu, telefonu i adresy k účelům losování a následného vyhlášení soutěže a předáním údajů partnerům akce či předání vstupenek osobně. (red)