Zlatá brána

Zlatá brána zve na autogramiádu basketbalistů. Dnes!

ilustrační foto plakát

Ve čtvrtek 20. září od šestnácti hodin se můžete těšit na autogramiádu basketbalistů z BK Olomoucko!

Kromě autogramiády návštěvníky čeká nábor mladých basketbalistů a soutěže o hodnotné ceny přímo na místě. (red)

Zlatá brána zve na burzu učebnic!

ilustrační foto

Ve čtvrtek 6. září v době od 12 do 17 hodin se ve Zlaté bráně v Prostějov koná burza učebnic. 

Zbavte se starých středoškolských učebnic a přijďte si koupit nové na školní rok 2018/2019! Jestli se chcete zúčastnit jako prodejce, rezervujte si prodejní místo na e-mailu soutez@zlata-brana.cz nejpozději do 4. září 2018. (red) 

 

Soutěžte se Zlatou bránou. O iPHONE8!

ilustrační foto

Soutěžte a vyhrajte krásné ceny od Zlaté brány! Je to jednoduché. Navštivte Zlatou bránu v Prostějově, najděte zdejší fotostěnu a vyfoťte se u ní. Fotografii zašlete na e-mail soutez@zlata-brana.cz, nebo na FB Zlaté brány a vyhrajte iPhone a další hodnotné ceny!

"Všechny fotografie budou umístěny na Facebooku našeho nákupního centra v soutěžním fotoalbu. Zasílat fotografie a hlasovat je možné po dobu průběhu soutěže, tedy od 10. 7. 2018 do 31. 8. 2018. Vyhrává fotografie, která získá od fanoušků stránky Zlatá Brána nejvíce „To se mi líbí“. Autor fotografie s nejvíce „To se mi líbí“ vyhrává iPhone 8 (64 GB, barva červená), ostatní účastníci soutěže budou automaticky zařazeni do slosování o hodnotné ceny od partnerů soutěže. Výherci budou vyhlášeni 3. 9. 2018.

Nezapomněli jste? Párty od Mattela dnes a zítra!

ilustrační foto akce

V pátek 13. a v sobotu 14. dubna čeká, zejména na nejmenší návštěvníky prostějovské Zlaté brány, párty přímo od Mattela! 

Na kluky čekají herní konzole, herní stoly a Hot Wheels zóna. Holčičky mohou proniknout do světa panenek Barbie prostřednictvím Barbie zóny, Barbie on the go a vlasového studia," vzkazuje manažerka Karolína Pořízková. 

Celá akce je zdarma, koná se po oba dny od 12:30 do 18:30 v 2. NP obchodního domu. (red)

Zlatá brána zve na párty od Mattela!

ilustrační foto plakát

V pátek 13. a v sobotu 14. dubna čeká, zejména na nejmenší návštěvníky prostějovské Zlaté brány, párty přímo od Mattela! 

V tyto dny, vždy od 12.30 do 18.30 hodin, se budou děti moci vyřádit ve dvou hracích zónách a vyzkoušet si nejnovější hračky, které doma ještě nemají.

Na co se můžete těšit?

Lidová řemesla ve velikonoční Zlaté bráně

Foto TZ

Nádherné prostředí OC Zlatá Brána patří už po několik let dvakrát v roce zástupcům lidových řemeslníků, kteří zde předvádějí svá tradiční řemesla, nebo naopak řemesla nová, která už mají blíže k umění, než řemeslu. A i Zelený čtvrtek letošního roku patřil více než tuctu řemeslníků z celé republiky, kteří se přijeli pochlubit svým uměním, často nenápadným.

Po několika letech přijel do Prostějova pan Ondra, který dělá právě ty nádherné holubičky, které se vznášely nad jídelním stolem našich prapředků v obyčejných chalupách a vypadají jak z dřevěné krajky. „Jsem rád, že po dvou letech problémů s rukama jsem mohl zase do Prostějova přijet, máte to tady moc pěkné“, řekl pořadatelům  - a k předvedení svého řemesla potřeboval jen malý stolek, nožík a předpřipravené špalíčky dřeva. A jak mu šla práce od ruky!

Zlatá brána zve na K nebi blíž

ilustrační foto pozvánka

Výstava obrazů Tomáše Vincence VINCENEC TOUR 2018 začne 3. dubna v sedmnáct hodin vernisáží výstavy K nebi blíž.

V obchodním domě Zlatá brána bude k vidění do 3. května 2018. Srdečně zvou pořadatelé. (red)

Zlatá brána zve na Tradiční velikonoční řemesla

ilustrační foto plakát

Obchodní centrum Zlatá brána bude patřit celý den, tedy ve čtvrtek 29. 3. 2018, lidovým řemeslům - tentokráte s velikonoční tematikou.

Jednotlivé expozice lidových řemeslníků najdete v prvním i druhém poschodí a k vidění i zakoupení bude připravena velká spousta zajímavých drobností. Děti uvidí, mimo jiné, jak se například zhotovují starodávné dřevěné holubičky, jak se tkalo na stavu... 

Zlatá brána je ten den otevřena nejenom vám, návštěvníkům, ale i lidovým řemeslníkům! (red)

OBRAZEM: Zlatá brána ve zlatém hávu

Foto Jiří Malíček

Vánoce se blíží mílovými kroky a Prostějov se pomalu halí do vánočního pláště blikavých neonů. V samotném centru už se rozzářila jedna z budov, které dominují hlavnímu náměstí.

A jako každý rok je Zlatá brána ve svém zlatém hávu dokonalá. (red)

 

Zajděte do Zlaté brány. Na život princezen

ilustrační foto

Prostějovská prodejna společnosti Billa již několik let úzce spolupracuje s hematoonkologií Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc. Součástí spolupráce byla předloňská výstava fotografií nazvaná Větší než velká výzva, která byla k vidění v prostějovské Zlaté bráně, kde prodejna sídlí. Fotografka Alena Skřipská na nich zachytila nemocniční život dětí a rodin, které procházejí náročnou léčbou na této klinice. O rok později zde byly k zakoupení charitativní kalendáře, letos je k vidění výstava výtvarných prací.

„V naší společenské odpovědnosti jsme v letošním roce uspořádali výstavu výtvarných prací a výrobků dětí Hemato-onkologického oddělení Dětské kliniky FN Olomouc. Součástí výstavy je i možnost finančního přispěvku, který bude věnován na Dětskou kliniku hematoonkologie,“ vysvětlil Jan Nedbal.

Zajděte se podívat do vstupní haly Zlaté brány. Nejen výrobky, ale i povídání u emotivních fotografií vás zcela určitě přimějí k zamyšlení. K zamyšlení nad tím, že zdraví není samozřejmé. Spousta malých princezen a princů by ho brala jako největší dar. (ber)