Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Už se to blíží! Jediná výstava králíčků na Moravě!

Už se to blíží! Jediná výstava králíčků na Moravě!
ilustrační foto Teddy od Princezny

Jak jsme již v minulosti informovali, 23. července se v Plumlově uskuteční jediná výstava zakrslých teddy králíčků a teddy beránků na Moravě. Výstavu pořádají manželé Vlastimil Suchý a Eva Suchá a jejich teddy od Princezny.

"Počet vystavujících králíčků se odhaduje na 120 až 150, nejsou přijaty ještě všechny přihlášky. Králíčci budou i na prodej", zve všechny králíčkymilovné Vlastimil Suchý.

Během výstavy se připravuje i celodenní doprovodný program. "Chystáme například malování na obličej pro děti, tetování pro děti i dospělé na tělo - malování stříkací pistolí - za příznivou cenu, expozici ježků bělobřichých, prodej kvalitního krmiva + potřeb. Připravuje se i tombola a občerstvení, a jak doufáme, také ukázka policejního auta včetně možné prohlídky + povídání dětem o bezpečnosti na silnicích", přiblížil program Suchý. "Rád bych poděkoval manželům Sokolovým, Petrovi a Miladě, kteří nám byli nápomocni nejen finančním darem, ale i s organizací doprovodného programu", poděkoval za organizátory Suchý.

Jako mediální partner zveme srdečně všechny možné návštěvníky do Plumlova, a to v sobotu 23. července od 9.30 do 17.00 hodin.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style