Už se to blíží! Jediná výstava králíčků na Moravě!

Už se to blíží! Jediná výstava králíčků na Moravě!
ilustrační foto Teddy od Princezny

Jak jsme již v minulosti informovali, 23. července se v Plumlově uskuteční jediná výstava zakrslých teddy králíčků a teddy beránků na Moravě. Výstavu pořádají manželé Vlastimil Suchý a Eva Suchá a jejich teddy od Princezny.

"Počet vystavujících králíčků se odhaduje na 120 až 150, nejsou přijaty ještě všechny přihlášky. Králíčci budou i na prodej", zve všechny králíčkymilovné Vlastimil Suchý.

Během výstavy se připravuje i celodenní doprovodný program. "Chystáme například malování na obličej pro děti, tetování pro děti i dospělé na tělo - malování stříkací pistolí - za příznivou cenu, expozici ježků bělobřichých, prodej kvalitního krmiva + potřeb. Připravuje se i tombola a občerstvení, a jak doufáme, také ukázka policejního auta včetně možné prohlídky + povídání dětem o bezpečnosti na silnicích", přiblížil program Suchý. "Rád bych poděkoval manželům Sokolovým, Petrovi a Miladě, kteří nám byli nápomocni nejen finančním darem, ale i s organizací doprovodného programu", poděkoval za organizátory Suchý.

Jako mediální partner zveme srdečně všechny možné návštěvníky do Plumlova, a to v sobotu 23. července od 9.30 do 17.00 hodin.

Poslat nový komentář