Hanáci jsou po výhře se Skalkou v čele okresu

Foto Zdeněk Vysloužil

V 6. kole okresního přeboru se hráči Hané utkali se soupeřem z popředí tabulky. Hrálo se na hřišti v Klenovicích a Hanáky to hodně bolelo.

Domácí vedli na fauly, protože hlavní arbitr nedržel „opratě" zápasu pevně v rukou. Ještě, že hostující hráč Pavel Trnavský krásným „ angličanem" otevřel skóre zápasu už v 10. minutě. Hráči Skalky doráželi na naši branku a po nedorozumění v obraně se jim podařilo ve 27. minutě Maňákem vyrovnat. Také ve druhém poločase domácí pilně plnili kolonku faulů, ale rychlonohý Pavel Trnavský je potrestal. V 53. minutě obešel před vápnem několik domácích hráčů a jako nůž máslem pronikl před Vymlátila a střelou k tyči mu nedal šanci. V 66. minutě přihrával hostující Zatloukal Levínskému do pokutového území, ale „rychlejší" domácí hráč Martin Glouzar perfektním lobem překonal Vymlátila a upravil konečný stav zápasu na 3:1 pro Hanáky. Hosté si už vítězství vzít nedali a notně pokopaní svým chorálem Haná je věčná . . . rozezvučeli šatny v Klenovicích. Příští sobotu 19.9. 2015 přivítají Hanáci v 16.00 hodin na hřišti Za drahou hráče ze Zdětína. Přijďte je povzbudit!