Kanonáda na Hané

Foto Oldřich Lošťák

V 7. kole okresního přeboru si Hanáci s chutí zastříleli a Zdětínu, který přijel pouze s deseti hráči, nasázeli 8 branek.

Už v 5. minutě po centru Martina Koláře otevřel skóre zápasu Michal Trnavský. Ve 23. minutě opět standardní situace a rohový kop Krupičky přistál na hlavě Martina Koláře a bylo to 2:0. Hosté podnikali ojedinělé protiútoky, které se rozbíjely o obrannou domácí hráz. Po půlhodině hry odcentroval z levé strany Daniel Kolář a Strouhal z malého vápna přestřelil gólmana Hlavinku. Čtvrtou branku vsítil po individuální akci ve 41. minutě Zatloukal. Po hodině hry to bylo 5:0, když centr Ondráčka poslal ke vzdálenější tyči Strouhal. Hned v následující minutě unikl Daniel Kolář a lehkou střelou překonal zdětínského brankáře. V 70. minutě náhradního strážce zdětínské svatyně Hlavinku přehodil tenisovým lobem Ohlídal. Osmý hřebík do zdětínské rakve zatloukl střídající Tesař, který umístil Krupičkův centr hlavou pod „ víko „ Hlavinkovy branky.

Příští kolo sehrají Hanáci v sobotu 26.9. v 16.00 hodin na „horké" půdě sousedních Držovic. Přijďte je povzbudit!