Ostrostřelba Hané v Metlách

Foto Jiří Gándhí Procházka
Další fotky:

Ve  druhém kole okresního přeboru nastoupili Hanáci na hřišti Sokola Otaslavice. Od úvodních minut to byla opět „stará" dobrá Haná, která udávala tempo a hlavně střílela branky.

Za první poločas se třikrát trefil Světlík a přitom domácí hráči brankáře Lošťáka téměř neohrozili. Bohužel v závěru poločasu se "Kolja" zranil na ruce a do druhé půle musel nastoupit Jarda Tesař. Hanáci posíleni ve středové řadě o Petra Hoduláka i ve druhém poločase uštědřovali hráčům "Metel" lekci v produktivitě. Hostující hráči ukázali v zápase svoji sílu a svého ambiciozního soupeře doslova profesorsky "přejeli". I když Jarda Tesař čisté konto v brance hostí neudržel, Hanáci ještě tři branky přidali a spokojeni s výsledkem zápasu 6:2 odjížděli domů.

V sobotu 20. srpna v 16.30 hodin přivítají Hanáci na hřišti Za drahou tým Přemyslovic. Přijďte je povzbudit!Haná je nesmrtelná!   Haná je věčná!

Oldřich Lošťák

TJ Sokol Otaslavice – TJ Haná Prostějov 2:6 ( 0:3)

Branky: 55. Rieger, 72. Lukáš Kaláb - 30., 42 a 45. Světlík, 52. Gábor, 60. Zatloukal, 78. Marek Holomek.

Rozhodčí: Němec – Sommer, Motal. Žluté karty: Hrazdíra, Gerneš – Světlík. Diváků:70

Sestava TJ  Haná Prostějov: Lošťák (46. Tesař) – Jančiar (56. Ondráček), Ohlídal, Čermák. Martin Kolář -  Strouhal (46. Zatloukal), Krupička, Hodulák, Marek Holomek - Gábor ( 68. Jakub Novák), Světlík.  Trenér: Daniel Kolář