Hanáci opět nadělují!

Foto Jiří Gándhí Procházka
Další fotky:

Hanáci přivítali na umělce v sobotním městském derby rezervu Čechovic. Proti domácím matadorům nastoupili "mladíčci" narození kolem roku 1997. Přesto to byli hráči Hané, kteří se bleskovým začátkem dostali rychle do vedení.

Už ve čtvrté minutě podnikli domácí postupný útok, když Hodulák přihrál Strouhalovi a ten podél brankáře otevřel skóre zápasu. O dvě minuty později to bylo už 2:0. To Zatloukal utekl bekovi a lobem překonal jmenovce v brance hostí. V 9. minutě byl faulován v pokutovém území hostí Hodulák, ale nařízenou penaltu brankář Zapletal vyrazil. Ve 20. minutě ovládli hráči Čechovic na okamžik hru, toho využil ve vápně domácích Foret a snížil na 2:1. Ve 41. minutě oslabil tým Čechovic Kupka, který byl po druhé žluté kartě vyloučen. Ve druhém poločase se oslabení hosté snažili překonat našeho již "čtvrtého" gólmana v pořadí, ale Jarda Levinský společně s obranou nedopustil vyrovnání. Ba právě naopak, góly začaly padat do branky hostí. V 56. minutě šel míč po ose Michal Trnavský, Holomek, Hodulák a posledně jmenovaný zvýšil na 3:1. V 75. minutě vyhrál Zatloukal souboj na polovině hostí, přihrál Kubovi Novákovi a tensvým prémiérovým gólem upravil stav zápasu na 4:1. Pátou branku dorazil zblízka za Zapletalova záda Krupička, když využil zmatku v obraně Čechovic.Tímto vítězstvím dali hráči Hané ten nejlepší dárek svému trenérovi Danielu Kolářovi k jeho osmatřicátým naroreninám.Příští sobotu 10. září 2016 zamíří Hanáci do Klenovic k utkání se Skalkou. Haná je nesmrtelná! Haná je věčná!

TJ Haná Prostějov - Sokol Čechovice "B" 5:1 (2:1)Branky: 4. Strouhal, 7. Zatloukal, 53. Hodulák, 75. Jakub Novák, 85. Krupička -  20. Foret

ŽK - Čermák - Kupka, Hanák, FrysČK: 41. Kupka (Č) Diváků 75

Sestava: TJ Haná Prostějov: Levinský - Dominik Holomek, Ohlídal, Čermák, Michal Trnavský - Jančiar (46. Marek Holomek), Martin Kolář, Krupička,Strouhal (62. Jakub Novák)  -  Hodulák -  Zatloukal

Trenér: Daniel Kolář