Hanáci opět na vítězné vlně!

Foto Jiří Gándhí Procházka

První půlhodina zápasu mezi Hanou a fotbalisty Skalky na "umělce" byla tvrdým bojem o každý míč a každý metr hřiště. A fotbal zejména ze strany hostů dost bolel.

V 36. minutě zahrával domácí Krupička trestný kop, na míč si nejvýše vyskočil mladý Jakub Novák a poslal ho ke vzdálenější tyči Glouzarovy branky - 1:0. Také začátek druhého poločasu vyšel lépe domácím a opět to byl Kuba Novák, který centr Gábora dopravil za záda brankáře hostí - 2:0. Zbytek zápasu už Hanáci  nepustili z rukou a sporé šance hostí zneškodnil "Kolja" Lošťák v domácí brance, který si tak vychytal čtvrtou nulu!

Příští zápas odehrají Hanáci v neděli 30. dubna v 16.30 hodin ve Vícově.

Oldřich Lošťák

TJ Haná Prostějov -  FK Skalka 2011 2:0 (1:0) Branky: 36. a 49. Jakub Novák. Rozhodčí: Horák - Slabý, Winkler. ŽK: Slamenec, Martin Glouzar (oba Skalka). Diváků: 55

• Sestavy:
  • TJ Haná Prostějov: Lošťák  - Trnavský, Ohlídal, Černý, Martin Kolář - Dominik Holomek (62. Mašík), Krupička, Hodulák (83. Vyskočil), Jakub Novák (77. Jančiar) - Gábor, Zatloukal (69. Bartoň). Trenér: Daniel Kolář
  • FK Skalka 2011:  Antonín Glouzar - Přidálek, Slamenec, Mlčoch, Spisar - Petržela, Barnet, Chytil, Martin Glouzar, Václavík (19. Molčík) - Karásek (67. Dvořák). Trenér: Stanislav Prečan