Tři branky v pěti minutách rozhodly zápas Hané se Zdětínem

Foto Jiří Gándhí Procházka
Další fotky:

V zápase mezi lídrem  a posledním týmem tabulky okresu se dlouho nemohli hráči Hané prosadit.

Pokud  se dostali do šance, tak brankář Menšík byl vždy připraven. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, domácí Gábor hlavičkou poslal Hanáky do vedení. Hosté kontrovali v 57. minutě krásnou střelou Lubomíra Keluce k tyči . Poté se však Hanákům podařil husarský kousek a během pěti minut vstřelili tři branky! A to byl na hřišti Strouhal necelou minutu! To byl skvělý tah trenéra Dana Koláře! V 81. minutě uzavřel skóre zápasu na 5:1 Zatloukal.

Příští neděli 28.5.2017 nastoupí Hanáci v 16.30 hodin ve Ptení. Ať žije Haná! Haná je věčná!

Branky: 45. Gábor, 58. Marek Holomek, 60. Hodulák, 62. Strouhal, 81. Zatloukal – 57. Lubomír Keluc

Rozhodčí: Procházka – Bureš, Lošťák. ŽK: Zdráhal (Z). Diváků: 67

Sestava TJ Haná Prostějov: Lošťák – Vyskočil, Trnavský, Martin Kolář, Světlík – Marek Holomek (61. Strouhal), Krupička, Hodulák, Dominik Holomek (70. Ondráček) – Gábor, Zatloukal (81. Ociepka)

Trenér: Daniel Kolář