Fotbalisté Hané si na hřišti otevřeli střelnici

Foto Jiří Gándhí Procházka
Další fotky:

Ve 13. kole I.B třídy skupiny A KFS Olomouc nastoupili Hanáci proti mužstvu SK Radslavice.

Co vystřelili hráči Hané na branku hostí, to tam spadlo...

Jižž v 6 .minutě otevřel skóre zápasu po přihrávce Krupičky Zatloukal  – 1:0. V 17. minutě přihrál Kaprál volnému Gáborovi a tan sám z půlky zakončil kolem brankáře Spáčila na 2:0. O dvě minuty později to bylo už 3:0. Po přihrávce Jakuba Nováka opět prošel obranou hostí a kolem brankáře útočník Gábor a nezaváhal. Ve 21. minutě byl stav utkání 4:0! Míč se dostal k volnému Jakubu Novákovi a ten střelou k tyči navýšil skóre zápasu. Ve 25. minutě Hanáci vedli už neuvěřitelných 5:0! To Miloš Krupička nacentroval míč do vápna hostí a Čermák z první nedal Spáčilovi žádnou šanci. Ještě ve 28. minutě se míč z dlouhého výkopu brankáře Lošťáka odrazil k Jakubu Novákovi a ten svou druhou brankou uzavřel skóre prvního poločasu –  rovný půltucet. Hráči Radslavic tento stav jakoby nebrali na vědomí, neustále podnikali útok za útokem, ale v pohodě hrající domácí si vždy dokázali poradit. Ve druhém poločase přidali Hanáci ještě v 51. minutě gól s e d m ý. To Gábor, který byl hlídán třemi hráči soupeře, upravil svým hattrickem na hrozivou sedmičku.

V příštím, předehrávaném kole (prvním jarním) zajíždí Hanáci v neděli 5. listopadu do Želátovic.