Hanáci si přivezli dva body ze Želatovic

Foto Jiří Gándhí Procházka

Ve 14. kole (prvním jarním předehrávaném) dovezli fotbalisté Hané ze Želatovic dva body.

Do vedení šli domácí ve 43. minutě náhodnou střelou Kratochvíla. Hanáci vyrovnali v 51. minutě po závaru v obraně Želatovic, když se nejlépe zorientoval Gábor a překonal brankáře Dostála. Do konce zápasu žádné mužstvo již své šance neproměnilo, a tak následovala střelba pokutových kopů. O vítězi se rozhodlo až v sedmé sérii, kdy Hanáci proměnili penaltu.

Hanáci jako nováček 1. B třídy sk. A olomouckého KFS obsadili s třiadvaceti body a skóre 36:32 páté místo.