Fotbalisté Hané bilancovali

Foto TJ Haná
Další fotky:

Ukončení letošní podzimní sezóny pojali fotbalisté prostějovské Hané přátelsky. Nastoupili proti sobě v sobotu v 17.00 hodin na umělce a to mladí (roč. 1979 a mladší) a staří (roč. 1978 a starší). V utkání hraném 2x třicet minut za již zimního počasí odvedli všichni hráči svůj nejlepší výkon.

Mladíci vyhráli první poločas 4:3, ale  „staří" v druhém poločase přidali, a když využili chyb v řadách mladíků, skončil zápas remízou 6:6.

Sestava mužstev: Mladí – Lošťák, Zlámal, Mlčoušek, Strouhal, Pavel Trnavský, Mašík, Zbožínek a Krupička.

Staří  - Hlávka, Michal Trnavský, Hanák, Kaprál, Daniel Kolář, Cibulec, Ociepka, Jančiar.

Střelci branek: Mladí: Strouhal 3, Krupička 2, Pavel Trnavský 1 - Staří: Daniel Kolář, Michal Trnavský 2, Jančiar 1.

Utkání řídil Oldřich Lošťák bez žlutých karet a bez diváků.

Po nezbytné očistě se Hanáci sešli u "Lopa na Růžku", kde v družné debatě hodnotili letošní výsledky Hané v 1.B třídě olomouckého KFS. Čtrnácté místo v tabulce s osmi body a skóre 15:42 není žádný velký důvod k radosti, ale všichni přítomní věří, že jaro bude mnohem lepší!

Závěrečné posezení navštívila v průběhu večera náměstkyně primátora paní Milada Sokolová s manželem a setrvala se sportovci ve společné zábavě. I přes prozatím neúspěšný podzim znělo na Růžku  "Ke strojům" a nezbytné "Haná je nesmrtelná a Haná je věčná"!