Kultura

Charitativní ples Pomáháme tancem "vydělal" rekordních 160 tisíc korun!

Foto Pomáháme tancem

V sobotu 11. ledna se konal již devátý ročník plesu Pomáháme tancem. Organizují jej členové spolku se stejným názvem v čele s předsedou Tomášem Láznou. Charitativní ples s tématikou hanáckých tradic navštívila téměř tisícovka tanečníků.

"Letošní ročník byl zvláštní tím, kolik neplánovaných událostí se odehrálo - odřekla nám účast kapela, někteří účinkující se zranili nebo na poslední chvíli omluvili, přišli jsme i o některé sponzory. I přes to všechno hodnotím ples velmi kladně", uvedl Tomáš Lázna.

Schola Cantorum Prostějov zve

ilustrační foto

Schola Cantorum Prostějov si vás dovoluje pozvat v sobotu 11. ledna 2020 v 17 hodin do kostela Povýšení Svatého Kříže na VII. Hudební ohlédnutí za vánoční dobou.

Vystoupí spolu s hosty, brněnským katedrálním sborem Magnificat se sólisty a katedrálním orchestrem. Na programu budou oblíbené skladby sboru a známá vánoční mše Jakuba Jana Ryby „Hej, Mistře“ pro sóla, sbor a orchestr za řízení Petra Kolaře. (red)

Ilustrační foto: schola

Prostějov bude hostit módní show. Sjedou se na ni neslyšící z celého světa!

ilustrační foto

Na konci listopadu loňského roku (2019) obdrželo město Prostějov nabídku stát se v roce 2020 hostitelem Módní show neslyšících. Tato akce proběhne kromě Prostějova ve čtyřech dalších městech ČR v návaznosti na finále 20. ročníku světové soutěže Miss & Mister Deaf World & Europe & Asia 2020 konané v Praze, která představuje světovou soutěž krásy neslyšících.

Pořadatelem Módní show 2020 s doprovodným programem je společnost MISS & MISTER DEAF, s. r. o. Termín uspořádání Módní show 2020 s doprovodným programem byl stanoven na 13. 7. 2020. Akce se uskuteční na náměstí T. G. Masaryka v Prostějově.

Jádrem připravované akce je uspořádání módní přehlídky, které se zúčastní přibližně 130 účastníků soutěže krásy neslyšících z celého světa, přičemž prezentovány budou zejména tradiční národní oděvy daných států.

Do Prostějova zavítá Špaček a nahatí chlapi. Dva

ilustrační foto

Agentura Mamut pořádá v první polovině roku 2020 v Prostějově hned dvě divadelní představení. A vy se těšte, budeme soutěžit o vstupenky.

Dne 17. února 2020 uvede v Městském divadle Prostějov Ladislava Špačka a Etiketa není věda. Dvouhodinová one man show mistra etikety Ladislava Špačka, ve které shrne vše, co bychom měli znát, abychom se nechovali jako slon v porcelánu. Víte, jak se obléknout do divadla? Které šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku? Jaký je rozdíl mezi šedým a černým oblekem? Umíme se správně představit? Kdo nastupuje první do výtahu? Na desítky otázek dostanete v pořadu odpovědi. A co víc, budete překvapeni, jak může být etiketa zábavná.

Do Prostějova zavítá Špaček a nahatí chlapi. Dva

ilustrační foto

Agentura Mamut pořádá v první polovině roku 2020 v Prostějově hned dvě divadelní představení. A vy se těšte, budeme soutěžit o vstupenky. 

17.2.2020 uvede v Městském divadle Prostějov Ladislava Špačka a Etiketa není věda. Dvouhodinová one man show mistra etikety Ladislava Špačka, ve které shrne vše, co bychom měli znát, abychom se nechovali jako slon v porcelánu. Víte, jak se obléknout do divadla? Které šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku? Jaký je rozdíl mezi šedým a černým oblekem? Umíme se správně představit? Kdo nastupuje první do výtahu? Na desítky otázek dostanete v pořadu odpovědi. A co víc, budete překvapeni, jak může být etiketa zábavná. 

Kino Metro uvádí...Pod vodou

text: 

Kino Metro uvádí

Pod vodou

21:00

Kino Metro uvádí...Králíček Jojo

text: 

Kino Metro uvádí

Králíček Jojo

17:30

Kino Metro uvádí...Cesta za živou vodou

text: 

Kino Metro uvádí

Cesta za živou vodou

15:30

Kino Metro uvádí...Tlapková patrola: Vždy ve střehu

text: 

Kino Metro uvádí

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

14:00

Kino Metro uvádí...Gentlemani

text: 

Kino Metro uvádí

Gentlemani

20:00