Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Migranti ve Vrahovicích nebudou, tvrdí Ministerstvo vnitra

Migranti ve Vrahovicích nebudou, tvrdí Ministerstvo vnitra
ilustrační foto internet

 

Osadní výbor Vrahovice se obrátil na vedení města Prostějova s dotazem, zda je pravdou, že jedna z tamních ubytoven byla jejími provozovateli nabídnuta Ministerstvu vnitra České republiky pro případné ubytování migrantů. Informace vzbudila velkou pozornost obyvatel. Město Prostějov se proto obrátilo dopisem na ministerstvo vnitra s dotazem, jestli je tato informace skutečně pravdivá. Podle ministerstva se ale nic takového neplánuje.

„Byli jsme magistrátem osloveni, zdali je pravdivá informace, že bychom ubytovali v ubytovně v Pujmanové ulici 683 ve Vrahovicích, kterou vlastní společnost DŮM Prostějov, s.r.o., cizince. Ministerstvo vnitra v tuto chvíli neplánuje otevření pobytového střediska pro žadatele o mezinárodní ochranu, ani otevření zařízení pro zajištění cizinců, nebo integrační středisko v uvedené ubytovně", sdělil magistrátu Tomáš Haišman, ředitel Odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra. Zároveň upozornil, že pokud by mělo v budoucnu být některé toto zařízení v katastru města, je to zpravidla předem projednáváno s představiteli měst a obcí. (ber)

Komentáře

Viděl jsem už černocha v oblasti sídliště Hloučela, zajímavé, že má klíče od domu.......nikdy před tím jsem ho tam neviděl....

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style