Sokol Určice B - Sokol Olšany 1:2 (0:1)

O velikonoční sobotě se na hřišti v Určicích střetlo místní béčko s mužstvem Olšan. Jednalo se o utkání dvou celků z opačných konců tabulky, a tak byly favoritem domácí. Ale pozor, v posledním vzájemném měření sil Určice na podzim v Olšanech prohrály 2:0!

Úvod utkání patřil Určicím. Z převahy ale vytěžily pouze dva rohy a dva trestné kopy. Ve 12. minutě se řítil sám proti určické brance Antoníček. Obloučkem přehodil gólmana Pokorného a Olšany překvapivě vedly 1:0. V dalším průběhu utkání mělo i nadále více ze hry béčko. Jen Pospíšil měl tři velké šance, žádnou však neproměnil. Ta největší ve 25. minutě skončila na břevně. Očekávaný nápor domácích po změně stran se nejen nekonal, ale Olšany udeřily podruhé. Ve 47. minutě po rohovém kopu propasíroval míč za Pokorného záda Mazal - 0:2. Za tohoto nepříznivého stavu se domácí marně snažili vyzrát nad obětavě bránícími hráči hostí. Ti naproti tomu hrozili z brejků. Kontaktního gólu se Určice přece jen dočkaly. V 79. minutě se z 20 metrů opřel do míče Josif a bomba z jeho kopačky skončila v šibenici - 1:2. V 84. minutě musel hřiště opustit po druhé žluté kartě hostující hráč Beneš. Další změna skóre se již nekonala, a tak Olšany poprvé v této sezoně vyhrály na hřišti soupeře.