Novinka: Na webu můžete známkovat práci. Třeba úředníků

Novinka: Na webu můžete známkovat práci. Třeba úředníků
ilustrační foto PvNovinky.cz

 

Potkali jste nepříjemné a neochotné úředníky? Nebo jste se naopak setkali s profesionálním přístupem a milým personálem úřadů? Se svými zkušenostmi se můžete svěřit na novém webu, který vyzývá Čechy ke známkování konkrétních zaměstnanců veřejné správy. Známkovat můžete ale i lékaře či učitele.

"Vytvoření tohoto webu je reakcí na letité volání těch, kteří ve veřejné správě nepracují, ale její zaměstnance ze svých daní platí. Tyto stránky jsou zcela konkrétním počinem, který přináší rovnováhu mezi občana a zaměstnance veřejné správy," uvedl předseda sdružení Marián Staněk.

Hodnocení má prý umožnit lidem vyjádřit se k práci úředníků bez obav z možného postihu. Mělo by také dojít ke zlepšení práce pracovníků veřejné správy, mohlo by mít i vliv na jejich odměňování.

Lidé mohou na webu oznámkovat konkrétního pracovníka ve čtyřech kategoriích. Kromě kvality práce mohou ohodnotit jeho odborné znalosti, charakter a úroveň přístupu ke klientům. „Určitě bych do známkování šla. Budu si to muset nastudovat. Třeba přístup některých pracovníků Úřadu práce v Prostějově je ostudný,“ nechala se slyšet Kamila K.  

Hodnocení zaměstnance lze provádět bez registrace, k dodání nových pracovníků na web už ale registrace potřebná je při zachování ochrany osobních údajů. (ber)

Komentáře

 ale název webu jste radši už neuvedli

Poslat nový komentář