Václav Havel byl boží člověk

Václav Havel byl boží člověk
Foto Bob Pacholík
Další fotky: 
Václav Havel byl boží člověk
Václav Havel byl boží člověk
Václav Havel byl boží člověk
Václav Havel byl boží člověk

 

Hrstka lidí si v úterý v podvěčer na prostějovském hlavním náměstí připomněla druhé výročí úmrtí Václava Havla. "Byl to boží člověk," řekl PvNovinkám jeden z organizátorů akce, prostějovský farář Miloš Košíček.

"Václava jsem si vážil jako občan, disident i farář husitské církve. Ač člověk veskrze světský, byl zároveň i člověkem božím. Pro něj slova pravda a láska nebyla prázdná. Navíc měl jedinečnou vlastnost, dokázal lidi spojit," konstatoval Košíček, který se s Václavem Havlem znal osobně. Vzpomínku na prezidenta proto pojal v čistě adventním duchu. "Věřím, že si užívá království nebeského," dodal. (red)

Komentáře

"Boží člověk" ...Hejvl ? To snad může vypustit z huby jen opravdu ale opravdu nevzdělaný a tupý člověk...

Co bylo na Havlovi božího?To může napsat opravdu jen fařář,protože díky Havlovi církem ožebračuje český národ.Kdeje to všechno co Havel nasliboval?V prde..i.Kdo přivedl tento národ do záhuby?Havlova vláda udělala z lidí žebráky a bezdomovce.Hnus hnusoučí.Ještě že město dalo na obyvatele města a nepřejmenuje Hlaváčkovo na Havlovo.Mám na Havla takovou alergii,že bych už snad nikdy nemohla přes náměstí přejít.Už jen taky je dost na tom,že přejmenovali letižtě na Havla.Takový parchant,kterému šlo jen o to,aby dostal v restitucích majetek a lhal národu.A to je boží člověk,to mě pos... . Jeho "sametová " revoluce nahrává jen dacanům a ne rormálním,čestným lidem.

Poslat nový komentář