Chcete náměstí Václava Havla? Hlasujte na webu města

Chcete náměstí Václava Havla? Hlasujte na webu města
ilustrační foto panoramio.cz

 

V souvislosti s iniciativou některých občanských skupin se rozhodlo město Prostějov vypsat na svých webových stránkách anketu týkající se přejmenování Hlaváčkova náměstí na náměstí Václava Havla.

„Dle nám dostupných reakcí nemá tento nápad jen samé příznivce, ale i kritiky. Někteří občané zkrátka nepovažují přejmenování kteréhokoli náměstí či ulice v Prostějově za dobrý nápad. A to zejména z důvodu výměny všech dokladů a smluv a s tím spojenými komplikacemi pro lidi v takové lokalitě bydlící či podnikající. Prostřednictvím webové ankety bychom se proto chtěli pokusit zjistit, jak vážný je skutečně zájem o přejmenování navrhovaného Hlaváčkova náměstí na náměstí Václava Havla,“ vysvětlil náměstek primátora Jiří Pospíšil.

Až do 31.7. 2015 můžete hlasovat  na http://www.mestopv.cz/showdoc.do?docid=24464&webjetDmsp=294007. (red)

Komentáře

Hejvl Hejvl, já už se bojím zvednout prkýnko od hajzlu aby na mě nevyskočil ten odporný zlý zrzavý skřet...

Nejsem zastáncem přejmenování ulic a náměstí podle toho, jak se kdo vyspí a jak si chce udělat v rámci možností u svých příznivců politické body. Hlaváčkovo náměstí je v podstatě již historické pojmenování . Proč po každé pomyslné revoluci přejmenovávat a přepisovat historii, význam jednotlivých osobností?

 

Jste se všichni zbláznili????? Koho zase taková blbina napadla???

 

 

Možnost hlasovat každých 30 sekund je velmi praktická, aby havloidé mohli dát co nejvíce hlasů a Hlaváček ostrouhá. Hlavně se neptejte na radnici, po kom se to náměstí vlastně jmenuje, aby jste se nedozvěděl, že "Asi po Hlaváčkovi, co má prodejnu KIA u alberta, dříve Interšpáru".

Pan Hlaváček se o město Prostějov zasloužil. A ten druhý pan Havel, co udělal dobrého pro město Prostějov?? 

Nechápu co má za smysl takové hlasování když je možné dát hlas každých 30 sekund. 

 

Poslat nový komentář