Národní dům provoní velikonoční beránci

Národní dům provoní velikonoční beránci
ilustrační foto rotary pv

 

Prostějovský Rotary klub pořádá v letošním roce již po sedmé soutěž „O nejkrásnějšího velikonočního beránka“.  Ve středu 1. dubna od 9 do 14 hodin si tak můžete v kavárně Národního domu přijít prohlédnout téměř dvě stovky beránků, o jejichž výzdobu se postarají studenti středních škol a děti z mateřských škol.

A nebude to jen tak ledajaká návštěva. Každý příchozí výstavy bude požádán, aby se svým hlasem podílel na výběru vítězných beránků. Medaile si odnesou v kategorii středních škol studenti, jejichž výtvory se umístí na prvních třech místech. V kategorii mateřských budou vyhodnoceny tři nejlepší školky.

Rotary klub se kromě organizace celé akce podílí i na úhradě nákladů, které s pořízením korpusů a jejich zdobením soutěžícím vzniknou. Beránky, které návštěvníci nezkonzumují, bude možné si zakoupit. Zbývající organizátoři z Rotary klubu Prostějov rozvezou po celém regionu do domovů pro seniory, dětských domovů a do prostějovské nemocnice, aby tak přispěli k velikonoční náladě v těchto zařízeních. (red)

Poslat nový komentář