Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Volební boj začíná, já jsem pro korektnost, říká radní

Volební boj začíná, já jsem pro korektnost, říká radní
Foto archiv Milada Sokolová
Další fotky: 
Volební boj začíná, já jsem pro korektnost, říká radní

 

Jak PvNovinky již informovaly, minulou středu po Prostějově rozmístilo svoje reklamní áčka jedno z politických hnutí a již o den později řadu reklamních ploch a jednotlivých kandidátů „dozdobil“ neznámý umělec. A ne lichotivě, použil vulgarity a rasistické narážky. Volební boj tedy začíná a ne zrovna čistě.

Trestuhodným činem se už zabývala městská policie, která zkoumala záznamy z kamer. Padlo i oznámení na Policii ČR. Mnozí z kandidátů jsou takovým jednáním doslova znechuceni. Jedním z nich je i radní Milada Sokolová (ODS). „Prostějovské politické strany si vždy zakládaly na tom, aby se prezentovaly tím, co pro město a jeho obyvatele chtějí udělat. A vždy to byla prezentace korektní, jejímž zastáncem jsem i já. Jako žena takové jednání hluboce odsuzuji, je to nesmírně urážlivé a ponižující,“ netajila se radní.

Nejen podle jejího mínění je na vině anonymita dnešní doby. „Když někdy čtu diskuze na sociálních sítích, plné zloby a nenávisti, říkám si, kolik z těch anonymů by bylo schopno do politiky vstoupit. A jak by bylo jim, kdyby je někdo veřejně urazil tak, jako to udělal paní Župkové a panu Provazníkovi,“ dodala Milada Sokolová.

Doufejme, že tento případ zůstane ojedinělým a volby v Prostějově nebudou provázeny podobnými ataky. (red)

Komentáře

S panem Provazníkem jsem se poprvé setkal 10.8.2014, kdy se stejně jako jiní divil, že lístky na koncert tenoristy za 2 miliony - pouhých 300 ks ze 2000, pro řadové občany města byly nedostupné. Pokud by šlo o nepřízpůsobivého, agresivního a třeba i několikrát trestaného či stíhaného nepřizpůsobilého člena této společnosti, nebylo by divu, že by jeho foto bylo napadeno. Jenže se jedná o člověka, který řádně studuje, snaží se o zapojení do veřejného života, není k okolí lhostejný a jako takový, zejména již k svému věku, by měl být chválen a ne urážen.

Sprinz

Paní Sokolová, Vy se jmenujete Sokolová a já se jmenuji Krejčí, dodatek za jménem pochopí jazykoznalci. Nejsem v žádném případě anonym, ale chlap z masa a kostí, zcela otráven poměry, které v ČR panují a zhoršují se. Také k zhoršení nálady přispívá, že není karanténa na převlékače kabátů, stačilo by 4 roky a 1 měsíc, aby bývalí čelní členové strany ODS nemohli kandidovat za nějaké PéVéčko, mít tak karanténu 4 r. a 1m. šli by učit či ředitelovat a nekazili by ovzduší v Prostějově !

 

Upřesňuji pouze své předešlé vyjádření - jedná se o papírovou reklamu na sloupech veřejného osvětlení.

Chápu Váš příspěvek, ale nechápu to, že se divíte, čemu se divím? Stojí snad za "malůvkami" Moravané? Jako zhrzení uchazeči o horizonty? To věřím, že ne!

Chystáme v brzké době článek týkající se nejen události s horizonty, ale také tím, že jsme si zažádali o papírovou reklamu na sloupy a též jsme neuspěli. Všichni jsme si rovni, ale někteří jsme si rovnější! Ale můžeme si to říci otevřeně a neschovávat se za anonymní příspěvky. Milada Sokolová

Paní Sokolová, čemu se divíte? Vždyť první rány pod pás zasadili nynější mocní z radnice, když straně Moravané sebrali předem objednané výlepy na sloupech veřejného osvětlení. 

To je jistě o mnoho horší, než opakovat vtip pana Smetany, který kreslil v Olomouci kandidátům tykadla. Opakovaný vtip není vtipem. To chápeme. Ale sebrat Moravanů místa na výlep, to není vtip, to je místní realita a hlavní aktér se vylíhl porávě v hnízdě ODS a že uletěl jinam, pochopil, že u ODS nemá již šanci na funkci .... Krejčí-Wütburger

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style