Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Další ligové vítězství

Další ligové vítězství
ilustrační foto

Další extraligový duel dokázaly prostějovské hráčky bez větších problémů zvládnout. Tradiční soupeř Modřanek, brněnské Královo pole, uhrál jediný set a domácí děvčata vyhrála zápas poměrem 3:1.

První set začal lépe pro hosty, když si brněnské hráčky si vytvořily náskok 2:4. Poté ale začala podávat Popovičová a prakticky rozhodla první set, když vypracovala náskok 9:4. Domácí děvčata vedení během setu udržela a konečný výsledek byl 25:17.

Druhé dějství bylo vyrovnanější. Hostující tým naprosto zlepšil hru, a to jak na příjmu, tak v přesnějším zakončení. Závěr setu byl ale stejný jako první a skončil i stejným poměrem 25:17.

Ve třetím setu se projevilo zlepšení hostujícího celku naplno. Hned v úvodu odskočili brněnské hráčky na rozdíl čtyř bodů. A tento náskok se postupem času stále navyšoval až na konečnou porážku 16:25.

Naštěstí stejně jako v posledním utkání s pražským Olympem dopadl čtvrtý set výhrou hanáckého celku. Hned prvních pět bodů tohoto setu si připsaly Modřanky. A tento náskok se postupně zvyšoval až na 20:9. Hostující hráčky zabraly a odvrátily tak hrozící debakl. Otočit vývoj ale nedokázaly a set skončil stejně jako dva první 25:17.

 

Sestavy:

Prostějov: Smák, Horká, Hrončeková, Popovič, Artmenko, Monzoni, libero Velikiy - Košická. Trenér: Miroslav Čada. Brno:Vincourová, Širůčková, Tobiášová, Staňková, Svobodníková, Michalíková, libero Melichárková – Jiroušková, Toufarová. Trenér: Ondřej Marek.

 

-vil-

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style