Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Prostějovské volejbalistky opět bez ztráty setu

Prostějovské volejbalistky opět bez ztráty setu
ilustrační foto

Další utkání bez ztráty setu odehrály prostějovské volejbalistky VK AGEL v soutěži UNOQA extraliga žen. Na hřišti SK UP Olomouc odehrály hanácké derby s plnou parádou a přitom se na výhru ani moc nenadřely. Hráčky olomoucké univerzity neměly zrovna nejlepší den a tak si Prostějov odvezl za pouhou hodinku hladké vítězství.

Souboj dvou vyrovnaných celků se odehrával pouze v prvním setu. Prostějovským hráčkám dělal místy potíže příjem a také úspěšné bloky domácích hráček, jimiž soupeřky bodovaly častěji než útokem. Ke konci sady se však prosadilo komplexní herní pojetí a větší zkušenost úřadujících šampiónek, které set nakonec získaly. Další dva sety už byly jednoznačnou záležitostí Prostějova, vysokou úspěšnost vykazovaly všechny hráčky sestavy, zlepšily obranu i podání a těžily z chyb soupeřek.  

 

SK UP Olomouc – VK Prostějov 0:3 (21:25, 7:25, 13:25)

Sestava Prostějov: Smák, Horká, Jovanovič, Soares, Velikiy, Monzoni, libero Chlumská. Trenér: Miroslav Čada.

 

„Dnešní utkání mělo celkově slabší úroveň, než nedávný vzájemný souboj ve finále poháru. Bylo tam hodně chyb včetně zkažených podání, my jsme měli trošku problémy na přihrávce a v útoku jsme nebyli tak razantní ani kvalitní jako obvykle. Domácí však hráli v porovnání s minulým zápasem hůř, takže jsme neměli větší potíže zvítězit. Opět mě potěšil dobrý výkon Vesny Jovanovič,“ řekl po utkání trenér Miroslav Čada. 

Další souboj v rámci UNIQA extraligy čeká VK AGEL až v pondělí 5. března, tentokrát se opět pokusí dobýt baštu Olympu Praha.    

(red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style