Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Prestižní volejbalový turnaj začíná už teď!

Prestižní volejbalový turnaj začíná už teď!
ilustrační foto internet

 

Pětinásobné mistryně české extraligy, volejbalistky VK Agel Prostějov pořádají ve středu a ve čtvrtek první ročník mezinárodního turnaje Prostějov Volleyball Cup 2013. Do města dorazily hned tři celky světové úrovně, Bělehrad, Drážďany a Schwechat. Klání vypukne ve středu v deset hodin utkáním mezi ńašimi volejbalistkami a rakouským Schwechatem v hale Sportcentra DDM.

Špičkové dvoudenní klání absolvují čtyři kvalitní kluby ze čtyř různých států Evropy. Jde o tři jasně vládnoucí hegemony svých zemí (Crvena Zvezda Bělehrad ze Srbska, SVS Post Schwechat z Rakouska, VK AGEL Prostějov z Česka) a momentálně druhý nejlepší tým bundesligy (SC Drážďany z Německa).

„Startovní pole je velice silné, což jsme při plánování domácího turnaje chtěli v první řadě. Dva soupeři v posledních letech opakovaně hrají Champions League a Vídeň se úspěšně prosazuje v CEV Cupu, takže celkové obsazení je dostatečně kvalitní a zaručuje vysokou úroveň všech zápasů. Šlo nám o to, abychom dva týdny před startem nového ročníku Ligy mistryň najeli do obtížnosti tohoto elitního poháru a navodili jeho atmosféru,“ sdělil hlavní kouč Agelek Miroslav Čada.

Atraktivní je turnaj i pro volejbalové fanoušky, kteří mají na všechny turnajové duely vstup zdarma a mohou vidět dohromady osm skvělých utkání. V základní části se totiž účastníci střetnou každý s každým, což obnáší čtyři utkání během středy a dvě ve čtvrtek dopoledne. Program vygraduje 10. Října ve 14,30 hodin soubojem o bronz a v 17 hodin finálovou bitvou.

„Na závěr přípravy nás čekají čtyři velmi dobré zápasy, které ideálně prověří aktuální výkonnost i formu mančaftu. Výsledky přátelských utkání sice nejsou stěžejní, přesto samozřejmě chceme domácí podnik vyhrát a fandům přitom ukázat to nejlepší, co umíme,“ vyslovil Čada přání. (red)

 

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style