Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na nové zastávky ve Vrahovicích město dotaci přijalo

Na nové zastávky ve Vrahovicích město dotaci přijalo
ilustrační foto

 

O boji kolem autobusových zastávek ve Vrahovicích – Trpinkách PvNovinky již informovaly. Pod petici, která s jejich přesunutím nesouhlasí, se podepsalo 168 lidí. Zastupitelé ale přesto přijetí dotace na jejich vybudování schválili.

Současné umístění zastávek ve Vrahovicích - Trpinkách odporuje bezpečnosti silničního provozu, nové zastávky by se tak měly posunout zhruba o třicet metrů směrem k hasičské zbrojnici.

„Projekt se připravuje dva roky, vyjádřila se k němu Správa silnic Olomouckého kraje i dopravní inspektorát. Obnovit zastávky, které jsou dopravně špatně, nám stejně nikdo nepovolí,“ prohlásil na zasedání zastupitelstva vedoucí Odboru rozvoje a investic Antonín Zajíček.

Na stavbu nových zastávek získalo město dotaci 230 tisíc korun. Zastupitelé nakonec její přijetí odsouhlasili s tím, že peníze lze kdykoliv vrátit. (ber)

Komentáře

Zajímalo by mne kolik se na těchto zastávkách stalo nehod, když tedy odporují bezpečnosti silničního provozu. A taky co místo nich postaví. Tyto zastávky jsou daleko lepší než ty nové "skleníky" co se teď staví kde se neschováte před nepříznivím počasím (déšť, vítr, slunce).

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style