Lepím, lepíš, lepíme...

Lepím, lepíš, lepíme...
Foto ber
Další fotky: 
Lepím, lepíš, lepíme...
Lepím, lepíš, lepíme...

 

Vyhláška č. 1/2003 o  udržování čistoty na území města Prostějova hovoří jasně. Vylepovat plakáty, soukromá a komerční oznámení, inzeráty a podobné tiskoviny mimo místa, která jsou k tomuto účelu určena (plakátovací plochy), jednoznačně zakazuje.

Přesto se řada míst ve městě mění v černé výlepové plochy. Najít je můžete třeba u autobusové zastávky před městskými lázněmi. "Lepiči" si ale koledují o slušný finanční postih. Blokovou pokutu jim mohou uložit městští strážníci, skončit mohou ale i u správního orgánu, který může jejich peněženku ochudit až o 100 tisíc korun. (ber)

Komentáře

Kdopak je majitelem či spolumajitelem výlepových ploch v Prostějově? Ví to někdo?

To může být docela slušný přivýdělek, ovšem na pana Paed.Dr.J.Š. to stejně nebude stačit, důchodce a na plný uvazek uvolněný radní... to by ty plakáty musely být všude, dokonce i ve Sklace, kde jen přespává.

Možná stačí, aby byly ve městě veřejné plakátovací plochy, jak je tomu na každé vesnici. A né monopol jedné firmy a městská policie jí ještě pomáhá v kontrole, jestli náhodou někdo její služby neobchází. Ba aby ne, když sedí na radnici...

Poslat nový komentář