Zastupitelé se sejdou v pondělí

Zastupitelé se sejdou v pondělí
ilustrační foto

29. zasedání Zastupitelstva města Prostějova se uskuteční v pondělí 19. 2. 2018 od třinácti v jednací síni radnice v Prostějově. Zastupitele čeká projednání řady zásadních bodů.

Mimo jiné projednají změnu jednacího řádu Zastupitelstva města Prostějova, delegování zástupců statutárního města Prostějova do orgánů obchodní společnosti Vodovody a kanalizace Prostějov, a. s., návrh na změnu Územního plánu Prostějov, ukončení pořizování regulačního plánu pořizovaného dle podnětu společnosti MANTHELLAN, a.s. ze dne 7. 2. 2014. Od 15 hodin se budou věnovat bodu záležitosti Manthellan, a.s., mimo jiné zrušením pověření vyjednávací skupiny k dalšímu jednání se společností Manthellan, stanovisku Zastupitelstva města Prostějova k platnosti Smlouvy o budoucích smlouvách se společností Manthellan, a.s. (návrh Ing. Matyáška, MUDr. Nevrly, KDU-ČSL, ZPP, Nezávislých zastupitelů).

 rojednají směnu bytových domů č.p. 199 a č.p. 200 (nám. T. G. Masaryka 22 a 22a v Prostějově) za pozemky v k.ú. Prostějov, které jsou součástí bývalého fotbalového areálu na ul. Sportovní v Prostějově a dotace na rok 2018. (red) 

 

Poslat nový komentář