Zdenička bojuje, pokouší se postavit na nohy. Podívejte se

Zdenička bojuje, pokouší se postavit na nohy. Podívejte se
ilustrační foto
Další fotky: 
Zdenička bojuje, pokouší se postavit na nohy. Podívejte se

 

Příběh Zdeničky Kotyzové, mladé dívky, která bojuje s následky těžké autonehody, sledujeme od samého začátku. Pro všechny, kdo jí drží pěsti, máme vynikající zprávy. Zdenička se s pomocí postavila na nohy! Vrací se již v týdnu domů a všichni, kdo ji budou chtít vidět na vlastní oči, budou mít šanci. Maminka ji totiž přiveze na Festival gulášů, který se koná 6. června v Kolářových sadech.

„Zdenička se lepší s mluvením ,takže se s ní trochu lépe dorozumím. Snaží se,“ sdělila redakci Zdena Kotyzová starší. Zdenička se podle jejích slov s pomocí posadí, dokázala se i postavit. „Příští čtvrtek se vracíme domů. Chceme se ale do Klimkovic brzy vrátit, aby se to zase posunulo dál. Doufáme a pevně věříme, že se nám podaří Zdeničku postavit na nohy,“ dodala maminka.

Pokud chcete Zdeničku podpořit osobně a podívat se na to, jak pokročila, budete mít možnost na již zmíněném Festivalu gulášů. Maminka ji tam přiveze, i když jen na chvilku. Výtěžek festivalu poputuje na transparentní účet sbírky, kterou zaštítil Okrašlovací spolek Prostějov. Přispět  můžete i vy - 107-5771500217/0100. Jménem Zdeničky a její rodiny děkujeme. (ber)

 

Poslat nový komentář