Zdenička Kotyzová se sešla s českým Sinatrou. A chodí!

Zdenička Kotyzová se sešla s českým Sinatrou. A chodí!
Foto Zdeňka Kotyzová starší

Při nedávném pobytu v lázních Luhačovice se Zdenička Kotyzová s maminkou setkaly se zpěvákem Laďou Kerndlem. Byl pokroky dívky, která se s pomocí rodiny pere s následky těžké autonehody, ohromen. Zdenička totiž dokázala jít!

"Sice s chodítkem, ale ušla již 30 kroků," pochválila dcerku Zdena Kotyzová starší. Lázně podle jejích slov Zdeničce pomáhají nejvíc. "Rehabilitace a zejména plavání jsou pro ni velkým přínosem," dodala maminka.Laďa Kerndl se v Luhačovicích v době jejich pobytu léčil a strávil s nimi pěkné odpoledne. "Je to úplně jiný člověk než v televizi, ohromný chlap. Obdivoval Zdeničku, jak to zvládá a žasl, když ji viděl jít. Navíc se angažuje v Nadaci Korunka, která pomáhá nemocným a handicapovaným dětem, takže mi ji doporučil a já tam Zdeničku přihlásila," popsala setkání Zdena Kotyzová starší.

Protože pobyt v lázních není plně hrazen pojišťovnou, rodina si opět sáhla hluboko do kapsy.

Proto prosíme všechny, komu na osudu mladé dívky záleží, aby přispěli na  transparentní účet sbírky, kterou zaštítil a založil Okrašlovací spolek města Prostějova. Číslo je - 107-5771500217/0100, Komerční banka Prostějov. Jménem Zdeničky a její rodiny děkujeme! (ber)

Poslat nový komentář