Mimořádná konference spolku Zdraví od malička se blíží mílovými kroky!

Mimořádná konference spolku Zdraví od malička se blíží mílovými kroky!
ilustrační foto

Mílovými kroky se blíží mimořádná akce pro všechny zájemce o nejnovější trendy ze světa výživy, zdraví, přírodní medicíny a bio potravin. Národní dům bude v sobotu 15. října od 9 do 17 hodin otevřen pro širokou veřejnost z Prostějova i širokého okolí. Každý návštěvník v něm najde jak zajímavé inspirace, praktické rady, tak i prezentaci toho nejlepšího, co vzešlo z úrodné Hané. Ani děti nepřijdou zkrátka. Rodiče mohou v klidu a třeba i u dobré kávy vstřebávat zajímavosti z úst odborníků z celé ČR, neboť v tzv. červeném salonku, upraveném na mini školičku, jim děti pohlídají a zabaví maminky dobrovolnice v rolích chův.

Každý den budeme přicházet, až do doby konání akce, s medailonky jednotlivých osobnostní, které budou přednášet v 1. patře Národního domu, od 9 do 17 hodin v sériích přednášek za sebou. Jako první představíme Markétu Skládalovou, lektorku v Mateřském centru Cipísek.

Mgr. Markéta Skládalová, (10:00 – 10:45, Děti potřebují kořeny a křídla)

Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, ale již během středoškolských studií se věnovala volnočasovým aktivitám pro děti a rodiny. Deset let pracuje jako lektorka v prostějovském mateřském centru Cipísek, kde se intenzivně věnuje vedení programů pro rodiče s dětmi od miminek po předškoláky. Působí také jako lektorka vzdělávacích kurzů pro rodiče zaměřených na podporu pozitivního rodičovství a rozvoje rodičovských kompetencí. Markéta Skládalová absolvovala spoustu seminářů zaměřených na výchovu a komunikaci s dětmi, např. kurz manželů Kopřivových Respektovat a být respektován, semináře Jiřiny Prekopové Obnova lásky v rodině i lektorský výcvik efektivního rodičovství. Nejen z teorie, ale především z osobní i profesní praxe vznikly její dvě knihy pro rodiče malých dětí. První kniha Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově (nakladatelství CPress) vyšla v loňském roce v nakladatelství CPress a koncem října vychází ve stejnojmenném nakladatelství další kniha Mámo, už to zvládnu samo. S manželem vychovává dvě děti, sedmnáctiletou dceru a čtrnáctiletého syna.

(red)

Poslat nový komentář