Konference o zdravém životním stylu se blíží!

Konference o zdravém životním stylu se blíží!
ilustrační foto plakát

Mílovými kroky se blíží mimořádná akce pro všechny zájemce o nejnovější trendy ze světa výživy, zdraví, přírodní medicíny a bio potravin. Národní dům bude v sobotu 15. října od 9 do 17 hodin otevřen pro širokou veřejnost z Prostějova i širokého okolí. Každý návštěvník v něm najde jak zajímavé inspirace, praktické rady, tak i prezentaci toho nejlepšího, co vzešlo z úrodné Hané. Ani děti nepřijdou zkrátka. Rodiče mohou v klidu a třeba i u dobré kávy vstřebávat zajímavosti z úst odborníků z celé ČR, neboť v tzv. červeném salonku, upraveném na mini školičku, jim děti pohlídají a zabaví maminky dobrovolnice v rolích chův.

Od včerejšího dne přicházíme s medailonky jednotlivých osobnostní, které budou přednášet v 1. patře Národního domu, od 9 do 17 hodin v sériích přednášek za sebou. Včera jsme představili Markétu Skládalovou, lektorku Mateřského centra Cipísek, dnes vám přiblížíme Ludmilu Lázničkovou.

MUDr. Ludmila Lázničková

(11:15 – 12:00, Symptotermální metoda přirozeného plánování rodičovství)

Promovala na lékařské fakultě jako dětská lékařka, od roku 1995 se po změně specializace věnuje gynekologii a porodnictví, kde též dosáhla atestace. V současné době pracuje jako gynekoložka v ambulantní praxi.

Od  roku 1992 se věnuje problematice „přirozeného plánování rodičovství - PPR“, v roce 1994 pod jejím vedením byla založena organizace nyní známá jak Centrum naděje a pomoci CENAP. V letech 1995-1996 absolvovala třísemestrální pomaturitní studium „laický rodinný pracovník“ na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, v roce 1998 absolvovala stáže lékařské sexuologie pro gynekology na sexuologickém ústavu v Praze pod vedením doc. Zvěřiny. V rámciv zdělávání v oblasti přirozeného plánování rodičovství, problematiky zodpovědného rodičovství a managementu těhotenství a kojení absolvovala stáže, semináře a kongresy v Německu, Švýcarsku a Itálii. Od roku 1998 k dané problematice aktivně přednáší při různých příležitostech, včetně gynekologických konferencí, nejen v ČR, ale i v zahraničí – např. Itálie (Milano, Řím), Švýcarsko (Zurich), Velká Británie (Edinburgh), USA (New York). Ludmila Lázničková s manželem vychovala tři děti a je trojnásobnou babičkou.

(red)

 

 

Poslat nový komentář