Hlasujte pro Prostějovanku Marcelu Texlovou v Podnikavé ženě roku!

Hlasujte pro Prostějovanku Marcelu Texlovou v Podnikavé ženě roku!
ilustrační foto Marcela Texlová

Z pěti desítek žen, přihlášených do projektu „Podnikavá žena roku 2015“, se prostějovská Marcela Texlová probojovala mezi dvacítku soutěžících. Nyní záleží na hlasech, které dámy získají od svých fanoušků. Dejte i vy hlas výtvarnici, vyrábějící už pět let unikátní šperky z FIMO hmoty.

Jak jste se k FIMU vůbec dostala?
Před více jak pěti lety jsme byli na dovolené v Paříži, kde jsem tuto hmotou objevila. Začala jsem se o ni zajímat, postupně se v práci s ní zdokonalovat a dnes už rok podnikám. Jsem ráda, že je o mé výrobky zájem a dělají radost druhým.

Kde Vaše výrobky můžeme najít?
Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, vlastní obchod zatím nepřipadá v úvahu. Navíc musím říct, že mě mnohem víc baví samotná tvůrčí práce, než věci okolo. Takže využívám prodejen, kam své věci dávám. V Prostějově je najdete třeba v anglickém bazárku Marky, v kadeřnictví Elexier - Vladimíra Brančíková, v kavárně Plumlovský zámek, kavárna Pod pokličkou, v salónu paní Piňosové a také v kavárně Avatarka. Účastním se také různých trhů a jarmarků.

O kvalitě výroků Marcely Texlové svědčí fakt, že v říjnu roku 2014 získala za svou práci ocenění „Hanácké vérobek“, což je ochranná známka udělovaná za přísných podmínek tvůrcům v rámci regionu Haná. V Podnikavé ženě roku 2015 soutěží pod číslem 18. Hlasování probíhá na serveru www.zenysro.cz do 25.10.2015.
Link pro hlasování http://www.zenysro.cz/podnikani/podnikava-zena-roku/podnikava-zena-roku-....
Děkujeme! A Marcele přejeme co nejvíc hlasů. Jsou zasloužené. (ber)

Poslat nový komentář