Další investice do zimního stadionu. Pro "A-tým" vzniknou nové šatny

Další investice do zimního stadionu. Pro "A-tým" vzniknou nové šatny
Foto MMP

Pokud zastupitelé odsouhlasí návrh Rady města Prostějova, mohli by se stavbaři pustit v areálu Zimního stadionu do rekonstrukce šaten a sociálního zázemí, které slouží pro „A-tým“. 

Na základě výsledku výběrového řízení, kterého se celkem účastnila pětice firem (čtyři byly hodnoceny a jedna vyloučena pro faktické nedostatečnosti), předložila nejvýhodnější nabídku firma Pavel Hönig z Červenky v celkové výši 5,82 milionu korun (včetně DPH), s délkou záruční lhůty 120 měsíců a dobou realizace 60 dní.

V průběhu jednání o podpisu smlouvy ale tato společnost z kapacitních důvodů odstoupila. Druhou nabídku v pořadí předložila společnost „Stavby Krejčí s.r.o., Prostějov“v celkové výši 6,52 milionu korun včetně DPH, délkou záruční lhůty 120 měsíců a dobou realizace 91 dní,“uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer.

Podle jeho vyjádření v rámci stavby dojde k rekonstrukci šaten a sociálního zázemí, které slouží pro „A-tým“. Dále bude prováděn dohled koordinátora BOZP a autora díla při realizaci stavby. Cena je zhruba 80 tisíc korun.

V rozpočtu města Prostějova jsou na tuto akci v roce 2016 vyčleněny finanční prostředky ve výši 5 milionů korun. Na dofinancování odsouhlasila rada 1,6 milionu korun. (red)

Komentáře

Tak to už A-tým bude mít vybráno a další peníze už tam nepotečou? Ono 6 mil. 520 tisíc je docela dost, na to, že tam chodí pár tisíc diváků v zimě několikrát měsíčně.

Poslat nový komentář