ZOO Olomouc slaví 60. narozeniny. Už o víkendu

ZOO Olomouc slaví 60. narozeniny. Už o víkendu
ilustrační foto ZOO Olomouc

Oslavy 60. výročí svého vzniku pojala ZOO Olomouc velkolepě. Začínají už tento pátek. Nahlédněte do programu.

Třetí červen: Sfouknutí svíček

Přijďte s námi "sfouknout svíčky"! My slavíme, ale pro Vás máme dárek v podobějednotného vstupného 60 Kč pro všechny. K narozeninám společně popřejeme i našim tygřím koťatům. Chcete vidět jak jim chutná dort? Tak přijďte ve 14:00 k tygřímu výběhu.

Třetí červen: Narozeninová hra

Na oslavu našeho jubilea jsme pro všechny připravili možnost si návštěvu zoo zpestřit originální hrou. Úspěšní si odnesou jedinečnou výhru a ostatní cenu útěchy. Potřebujete jen tužku a soutěživého ducha. Hrací karta na Vás čeká na pokladně. DRŽÍME PALCE, HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Čtvrtého - pátého června: Víkend dětí (10:00–16:00)

Oslavy našeho jubilea pokračují celý víkend a narozeninové vstupné 60 Kč pro všechny taky. Celodenní program pro děti i dospělé plný her, zábavy, soutěží a pohádková stezka po ZOO ve spolupráci s partnery. V neděli bude od 12:30 hod. před východem ze zahrady i divadlo Tramtárie s představením „O pračlovíčkovi“.

Čtvtého června: S vysloužilci do ZOO

S jarním úklidem přichází čas i na výměnu a odvoz starých elektrospotřebičů. Jenže kam s nimi? Samozřejmě ekologicky zlikvidovat! Což půjde v tento den i odevzdáním v ZOO. Za každý přinesený elektrospotřebič za vás navíc  ELEKTROWIN uhradí dětskou vstupenku.

Čtvrtého - pátého června: Národní žraločí týden

Skupina obránců divočiny „FOREST“ zve na čtvrtý ročník akce Národní žraločí týden 2016, kterou pro vás připravila na vrstevnicové cestě v altánku u výběhu vlků v Zoo Olomouc, při příležitosti Světového dne moří a oceánů. (red)

Poslat nový komentář