Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

ZOO Olomouc zve na víkend rekordů!

ZOO Olomouc zve na víkend rekordů!
Foto ZOO Olomouc

Předposlední prázdninový víkend ZOO Olomouc už tradičně věnuje překonávání rekordů různého druhu. I vy můžete být nápomocní při vzniku nových českých rekordů. 

„Společně budeme tentokrát tvořit něco pro zvířata, testovat své možnosti, ověřovat skutečnosti a rozdávat dárky. Dva návštěvníky potěšíme poukazem na zapůjčení auta na víkend od společnosti Auto Kubíček s.r.o. Pro děti i dospělé máme připraven bohatý doprovodný program,“ zve zahrada.

PROGRAM

SOBOTA

20. 8. 2016

10:00 – 16:00 Nejdelší lidský had vedoucí elektrický proud – jak dlouhý lidský had dokáže v jednom okamžiku vést elektrický proud, který zprovozní drobnou elektroniku?

11:00 – 12:00 Největší počet domácích mazlíčků, kteří se svezou v safarivláčku – v průběhu hodiny budou dostávat pasažéři s maskou slevu na vstupenku do multikina Cinestar a 3 děti s nejkrásnější vlastní maskou filmový batůžek k titulu Tajný život mazlíčků.

13:00 – 15:00 Nejpočetnější štafeta na rotopedu se střídáním po 211 vteřinách – kolik osob se při jízdě na rotopedu vystřídá v průběhu 2 hodin a jakou trasu společně ujedou? Každý účastník dostane za svůj výkon dárek.

NEDĚLE

21. 8. 2016

11:00 – 12:00 Nejdelší houpačka pro makaky upletená z hasičských hadic - v loňském roce jsme upletli houpačku o šířce 20-25 cm dlouhou 23,48 m, zvládneme letos delší?

13:00 – 16:00 Nejvíce lidí v trenažéru dopravních nehod – budeme překonávat loňský rekord 163 návštěvníků, kteří v průběhu 3 hodin na vlastní kůži vyzkouší, jak se cítí řidič v autě dělajícím kotrmelce.

 

Doprovodný program

Pevnost poznání - experimenty přímo z kuchyně interaktivního muzea

ZP MV ČR s rotopedem na měření ujeté vzdálenosti za 211 sekund

Letní výtvarná dílna

Moderování rádia Čas

Malování na obličej (sobota)

Trenažér dopravních nehod (neděle) (red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style