ZOO Olomouc zve na víkend rekordů!

ZOO Olomouc zve na víkend rekordů!
Foto ZOO Olomouc

Předposlední prázdninový víkend ZOO Olomouc už tradičně věnuje překonávání rekordů různého druhu. I vy můžete být nápomocní při vzniku nových českých rekordů. 

„Společně budeme tentokrát tvořit něco pro zvířata, testovat své možnosti, ověřovat skutečnosti a rozdávat dárky. Dva návštěvníky potěšíme poukazem na zapůjčení auta na víkend od společnosti Auto Kubíček s.r.o. Pro děti i dospělé máme připraven bohatý doprovodný program,“ zve zahrada.

PROGRAM

SOBOTA

20. 8. 2016

10:00 – 16:00 Nejdelší lidský had vedoucí elektrický proud – jak dlouhý lidský had dokáže v jednom okamžiku vést elektrický proud, který zprovozní drobnou elektroniku?

11:00 – 12:00 Největší počet domácích mazlíčků, kteří se svezou v safarivláčku – v průběhu hodiny budou dostávat pasažéři s maskou slevu na vstupenku do multikina Cinestar a 3 děti s nejkrásnější vlastní maskou filmový batůžek k titulu Tajný život mazlíčků.

13:00 – 15:00 Nejpočetnější štafeta na rotopedu se střídáním po 211 vteřinách – kolik osob se při jízdě na rotopedu vystřídá v průběhu 2 hodin a jakou trasu společně ujedou? Každý účastník dostane za svůj výkon dárek.

NEDĚLE

21. 8. 2016

11:00 – 12:00 Nejdelší houpačka pro makaky upletená z hasičských hadic - v loňském roce jsme upletli houpačku o šířce 20-25 cm dlouhou 23,48 m, zvládneme letos delší?

13:00 – 16:00 Nejvíce lidí v trenažéru dopravních nehod – budeme překonávat loňský rekord 163 návštěvníků, kteří v průběhu 3 hodin na vlastní kůži vyzkouší, jak se cítí řidič v autě dělajícím kotrmelce.

 

Doprovodný program

Pevnost poznání - experimenty přímo z kuchyně interaktivního muzea

ZP MV ČR s rotopedem na měření ujeté vzdálenosti za 211 sekund

Letní výtvarná dílna

Moderování rádia Čas

Malování na obličej (sobota)

Trenažér dopravních nehod (neděle) (red)

 

Poslat nový komentář