Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Dejte hlas své nejoblíbenější pivní zahrádce

Dejte hlas své nejoblíbenější pivní zahrádce
ilustrační foto

Léto se blíží ke svému vrcholu, vlahé večery přímo vybízejí k příjemnému posezení s rodinkou či přáteli v některém z četných venkovních občerstvení. Doušek zlatého pěnivého moku na spláchnutí horkého dne je tou nejlepší medicínou.

V Prostějově a blízkém okolí je celá řada venkovních posezení a hospůdek, které zdaleka lákají vůní grilu a udírny, nevyčerpatelným výběrem alko i nealko nápojů a pochoutek a sladkostí pro děti. Dostatečný prostor areálu venkovní zahrádky je také vyčleněn právě dětem, najdou zde herní prvky, různé atrakce a nejednu příležitost k zábavě a společným hrátkám. Pro rodiče jsou tyto dětské ráje vítaným odpočinkem.

Připravili jsme pro čtenáře PVNOVINEK anketu o nejoblíbenější zahrádku. Dejte hlas té, která je pro vás tou nej nej, případně vyjádřete svůj názor či navrhněte vylepšení.

Letní zahrádka Na farmě v Krasicích -

je jednou z nejvyhledávanějších v Prostějově. Oblíbili si ji především rodiny s malými dětmi, protože rodičům poskytuje pohodu a dětem bezpočet atrakcí a her. Spolu s širokou nabídkou grilovaných a zauzených specialit a kvalitních nápojů je to kombinace takřka ideální. Atrakcí pro děti je hospodářský dvoreček s kozičkami a ovečkou.

Zahradní restaurace U kalicha -

je svým umístění v klidné části města uvnitř sportovního areálu ideálním spojením odpočinku při dobrém jídle a pití se sportovně zaměřeným využitím volného času. Pro dospělé i děti je v areálu široká nabídka sportovního vyžití při míčových sportech jako je volejbal, nohejbal, florbal, takže zábavu zde najdou kolektivy stejně naladěných lidí i firmy pro sportovní akce, pokud využijí nabídky výhodného pronájmu kurtů.

Posezení U rybníčku Vrahovice -

areál občerstvení v příjemném prostředí nedaleko centra města v příhodném počasí praská ve švech. O víkendu je každé volné místečko vzácností, protože večery zpestřuje živé hudební vystoupení. Není to jen příhodnou polohou, ale zcela jistě i pestrou nabídkou specialit. I tady je dostatek prostoru pro vyžití dětí.

 

Další výčet zahradního občerstvení přineseme v následujícím bloku, abyste mohli sami navštívit nenavštívené a ochutnat neochutnané.

(jap)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style