Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Insolvenční správkyně chystá prodej značek OP

Insolvenční správkyně chystá prodej značek OP
ilustrační foto

Insolvenční správkyně Miloslava Horská chystá prodej ochranných známek zkrachovalého OP Prostějov. Požádala proto soud o schválení prodeje u více než dvou desítek jeho ochranných známek včetně klíčové oděvní značky OP Profashion. Ke koupi mají být i dceřiné společnosti William & Delvin a ART ECON – Střední škola Prostějov. Nabízený majetek má Horská v plánu prodat mimo dražbu a jediným kritériem bude výše nabídnuté ceny. Informace vyplývá z insolvenčního rejstříku.

Značku OP Prostějov Profashion a OP Profashion používal podnik doma i v zahraničí k prodeji základní produkce dámské a pánské konfekce a název OP Profashion nesla i jeho prodejní síť.  Znalci hodnotu těchto dvou stěžejních značek Oděvního podniku stanovili na 868 tisíc korun a podle nich mohou být i nadále využity při výrobě oděvů. Obvyklá cena ochranné známky William & Delvin WD The Express Original Jeans, pod níž Oděvní podnik vyráběl a prodával kolekci džínsové módy, podle znalců činí zhruba 600 tisíc korun, protože by podle nich mohla dočasně zůstat v povědomí zákazníků. Ochranná známka pro dámskou módu La Boutique de Claudette bude k prodeji za 215 tisíc korun, cena ostatních značek se podle znalců pohybuje v řádu desítek tisíc korun.

Nového držitele by měl mít i stoprocentní podíl ve společnosti William & Delvin, která nevyvíjela obchodní činnost. Hodnotu tohoto majetku znalci stanovili na 100 tisíc korun, tedy výši základního kapitálu firmy. Zájemci budou moci koupit i stoprocentní podíl ve společnosti ART ECON – Střední škola Prostějov, jejíž hodnota podle znalců činí 1,547 milionu korun. V nabídce bude i stoprocentní podíl v polské dceřiné společnosti OP Profashion, která má však podle expertů nulovou hodnotu.

(zkl)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style