Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Znáte hit letošního léta? Přece lanové aktivity!

Znáte hit letošního léta? Přece lanové aktivity!
ilustrační foto

 

Od pondělí 20. května od 11 hodin dopoledne budou mít prostějovské děti nové místo k doslova adrenalinovému vyžití – v areálu dětského dopravního hřiště v ulici Bratří Čapků se pro ně otevře lanové centrum.

 

„Tak zvané lanové aktivity jsou v posledních letech docela moderní a žádané. S nápadem zřídit něco podobného i v Prostějově přišli pracovníci Sportcentra. Myslím, že určitou inspirací jim bylo lanové centrum v zoologické zahradě na Svatém Kopečku u Olomouce,“ sdělila nám náměstkyně primátora Ivana Hemerková s tím, že lanové vybavení na dětském hřišti stálo víc než tři čtvrtě milionu korun.

 

„Ano, viděla jsem v olomoucké ZOO fantastickou lanovou prolézačku loni v létě. To byla naše holčička na takové aktivity ještě malá. Chystala jsem se teď v létě jet na Svatý Kopeček i se svými synovci, určitě by se jim to líbilo,“ řekla pro Pvnovinky pětatřicetiletá Šárka, která žije v Čechách a jezdí do našeho města pravidelně na návštěvu k příbuzným.

Lanové centrum tvoří třináct domečků, které jsou propojeny různými lanovými překážkami. Všude kolem jsou záchytné sítě a všechny prvky dětského hřiště jsou provedeny v souladu s bezpečnostními normami včetně příslušných certifikátů. Lanové centrum bude o prázdninách přístupné pro veřejnost každý všední den od 16 do 19 hodin. Od 8 do 16 bude k dispozici pro potřeby příměstských táborů. „Jsme v Prostějově především o víkendu, pokud bude centrum otevřené jen ve všední dny, asi to pro nás nebude,“ dodala zklamaně mladá maminka.

 

Olga Katolická

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style