Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Viděli jste letos kropící vůz? Já jsem měla smůlu!

Viděli jste letos kropící vůz? Já jsem měla smůlu!
ilustrační foto

Poslyšte, bývalo dobrým zvykem kropit v létě ulice. Prostějov patří k nejprašnějším městům a kropicí vozy jsem tu nepotkala,“ postěžovala si nám naše čtenářka paní Anna.

A tak jsem si uvědomila, že já jsem letos kropicí vůz také neviděla. Že by se opravdu nekropilo?

Z omylu mě vyvedl Jaroslav Chromek z odboru správy a údržby majetku města. „Jakmile stoupne teplota nad 27 stupňů Celsia vyjíždějí kropicí vozy 4x denně. Dvakrát jedou tzv. malý okruh, který tvoří náměstí T. G. Masaryka a ulice Vápenice, Blahoslavova, Palackého, Wolkerova a Újezd. Při dalších dvou jízdách k tomu přidávají ještě všechny výpadovky,“ ubezpečil mě Jaroslav Chromek.

Paní Anna se na tuto informaci moc nadšeně netvářila. „Určitě by stálo za to, aby se občas pokropily i ostatní ulice. Bydlím v Žeranovské a v minulých dnech tudy vedla objízdná trasa, když byl uzavřen jeden pruh na křižovatce na Poděbradově náměstí. Provoz tady byl velký, smrad a prach také,“ dodala nespokojeně.

Co si o tom myslíte vy? Opravdu v těchto tropických dnech stačí pokropit střed města a výpadovky? Nebo byste takové ochlazení přivítali i v jiných částech města?

Olga Katolická

 

Komentáře

no letos jeste nee a to je tutac stoji na place a

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style