„Myší díra“ rájem kaskadérů za volantem

„Myší díra“ rájem kaskadérů za volantem
ilustrační foto
Další fotky: 
„Myší díra“ rájem kaskadérů za volantem

Uzavírku Svatoplukovy a Vrahovické ulice řeší řada řidičů nejrůznějšími zkratkami. Jednou z nich je i „myší díra“ ve Vrahovicích, ze které se stala zřejmě nejnebezpečnější komunikace ve městě. Cyklisté, chodci i motoristé zde naprosto ztrácejí pud sebezáchovy.

 

„Jela jsem tudy dnes ráno a jsem na mrtvici. Řidiči objíždějí chodce, do toho kličkující cyklisté a auta řítící se po úzké silnici s centimetrovými odstupy. Čekala jsem, kdy mi někdo spadne pod kola nebo mě nabere protijedoucí vůz,“ zavolala ve středu ráno do redakce rozčilená Alena Ondrová. PvNovinky se na místo vydaly rovněž, v rámci vlastní bezpečnosti ale raději pěšky kolem Hloučely. A bylo to tam. Je skutečně neuvěřitelné, jak funguje lidská bezohlednost, jak silná je víra ve vlastní řidičské schopnosti, jak je „ctěno“ právo silnějšího. Je s podivem, že zde zatím došlo jen k jedné nehodě, při které uhýbající osobní vůz skončil v železničním mostu a na hodinu zablokoval celou komunikaci.

Proto přidáváme varování – chovejte se na silnici jako lidé. Ale to neplatí jen pro myší díru. (ber)

Komentáře

Zrcadla tam bývala dříve, jenže nikdy tam nevydržela dlouho, takže asi proto už je tam nedávají... Já obdivuju hlavně ty maminky s kočáry, které tam chodí... Kolikrát když vidím, jak někteří do těch zatáček najíždějí, tak čekám, co se kdy stane... Je to snad zázrak, že se tam ještě nějaká vážná nehoda nestala...

Největší problém vidím o kousek dál. Ty bezohledné kamiony naskládané tři až čtyři za sebou čekající v zatáčkách u potoka na odbavení v OBI. Když to objíždím, vždy trnu hrůzou, kdy to do mě někdo z protisměru napere. Kterej chytrák jim povolil postavit na nevhodném místě nákupní centrum a neřešit zásobování? Proč kamiony alespoň nečekají někde na odstavném parkovišti na echo, že mají volnou rampu a můžou přijet? Toto je daleko větší nebezpečí než myší díra nebo policisty notně pokutované projíždění na parkoviště OBI. To smrdí velkým průšvihem.

 

dříve tam byla zrcadla tkže jste viděli do zatáčky, ale to je už dávno... zrcadla by tam hodně pomohla k bezpečnosti......proč tam nejsou?

 

Zavřít půl města a pak nechat lidi aby vymýšleli kama se to dá objet to je taky nápad. To že je silnička malá a dvě auta se vedle sebe špatně vlezou, nemění nic na faktu, že pro chodce tam není chodník a ti se pak vesele motají autům do cesty. Ve většině případů sou těmi bezohlednými právě chodci, kteří počítají s tím, že auto se vyhne, nebo zabrzdí.

Mimochodem, nejdená se o železniční most, ale o dálniční most.

Na tomhle místě by se měla udělat stezka...lidi tama chodí každý den..celý rok!!! Stezka chybí!!!

Poslat nový komentář