Pozor, od neděle se mění jízdní řády autobusů!

Pozor, od neděle se mění jízdní řády autobusů!
ilustrační foto

V neděli 15. prosince 2013 dochází ke změnám jízdních řádů autobusových linek. Přibudou meziměstské, regionální, změny čekají i MHD.

Nově bude například na lince 780960 Olomouc – Prostějov – Brno zaveden spoj v pracovní dny z Prostějova do Olomouce v 10.29 hodin, nově pojede i expresní spoj z Olomouce v 9:50 přímo do Brna. Na tuto linku budou přesunuty i spoje z linky 780970 Brno-Rožnov pod Radhoštěm v úseku Brno – Olomouc. Na lince 780800 Prostějov-Němčice na Hané bude nově zavedeno spojení z Prostějova v 19.45 a 22.35 do Obědkovic, kde je vybudována nová zastávka Obědkovice, U křížku. K drobným časovým posunům v rámci přestupných návazností dojde i na některých dalších příměstských autobusových linkách.

Ve stejný den dochází k úpravám jízdních řádů i u linek MHD Prostějov. Z důvodu posunů ranních vlakových spojů budou provedeny v rámci přestupů časové změny ranních spojů MHD. Na základě požadavků zaměstnanců v prostějovské průmyslové zóně budou uspíšeny i některé spoje linek MHD 7 a 9 zajišťujících návoz do této oblasti.

Prodej nových knižních jízdních řádů MHD a příměstských linek pro oblast Prostějov je již zahájen. Lze je zakoupit v Informační kanceláři FTL ve Svatoplukově ulici č. 59, kde je možno získat podrobnější informace o změnách jízdních řádů autobusových linek. (red)

 

Poslat nový komentář