Co nás trápí? Paraziti a malárie!

Co nás trápí? Paraziti a malárie!
ilustrační foto
Další fotky: 
Co nás trápí? Paraziti a malárie!
Co nás trápí? Paraziti a malárie!
Co nás trápí? Paraziti a malárie!

O bylinářce Jarmile Podhorné z Brodku u Konice jsme již několikrát psali, především o jejich zázračných tinkturách, které vraceji lidem zdraví. Tentokrát jsme se ve firmě Naděje zaměřili na jinou oblast – na diagnostiku potíží a jejich odstraňování. Tak, jako všechno kolem nás, se totiž rozvíjí i výrobna tinktur z léčivých bylin a pupenů rostlin. A při svém rozvoji sahá po výdobytcích té nejmodernější techniky...

Víte například, co je to kvantový analyzátor? Nebo Frekvenční syntetizátor F-SCAN 3 či plazmový generátor? K pořízení těchto moderních přístrojů vedly Jarmilu Podhornou stále se množící případy nejrůznějších parazitóz.

„Existuje značné množství různých druhů parazitů, kteří přebývají v lidském organismu. Mají samozřejmě negativní vliv na imunitu a na veškeré pochody v našem těle. Proto je důležité vyčistit organismus od parazitů, nastartovat imunitu a posílit nervovou soustavu,“ uvedla pro PvNovinky Jarmila Podhorná.

Jak nám vysvětlila Jarmila Mikešová, která se ve firmě Naděje zabývá diagnostikou a alternativními formami medicíny, frekvenční syntetizátor dokáže vyhodnotit patogenní frekvence v těle a do určité míry je i zlikvidovat. Na tělo to přitom nemá žádný negativní účinek, v podstatě jde jen o to, že se zničí buněčná membrána patogenu. V rámci frekvenční terapie se tato „frekvenční dávka“ může přehrát do plazmového generátoru, který si s „nedobrotou“ v našem těle dokáže mnohem lépe poradit. Zatímco ji likviduje, vy u toho příjemně relaxujete...

Ještě víc nás Jarmila Podhorná překvapila tvrzením, že u nás hodně lidí trpí lehčími typy malárií. Prý už dávno neplatí, že endemická oblast malárie je jen Afrika, jižní Amerika a Asie. Cestování vneslo do populace poněkud větší chaos, hmyz nás spojuje s osobami, které se vrátily z tropů. Kromě toho spolu s globálním oteplováním se komáří přenašeči posunují stále více na sever, v neposlední řadě jich přibývá i vinou záplav v posledních letech.

„Moje kolegyně ing. Bláhová má v evidenci skoro dvě stovky malariků, s touto infekcí za ní chodí celé rodiny. Někteří si vzpomínají, že se jejich praděda vrátil s malárií z bojů na Piavě, lidé z okolí Slavkova mají francouzské předky a malárie v jejich rodech přežívá. Někdo po léta žádné příznaky mít nemusí, někdo pozoruje nadměrné pocení, horkokrevnost. Paní Bláhová míní, že možná i některé návaly horka, se kterými se potýkají ženy v menopauze, mohou souviset s touto infekcí,“ říká Jarmila Podhorná s tím, že běžné vyšetření nemá šanci plasmodia malárie objevit. Českým malarikům prý mohou pomoci potní kůry, protože plasmodia hynou při teplotě nad 38 °C, sport, saunováním různá homeopatika a čaje. V Naději se pak na tyto infekce míchají antimalarické směsi tří bylin.

„U nás jsme měli největší úspěchy s tinkturou z topolu, která úžasně zabírá na boreliózu. S tinkturou máme výborné výsledky ověřené i lékařsky. Dá se říci, že nám tinktura z topolu vydobyla cestu, pomohla totiž už tisícovkám lidí,“ uzavřela naše povídání Jarmila Podhorná.

Olga Katolická

Bylinkářka Jarmila Podhorná z Brodku u Konice pomohla už desítkám lidí. Nyní je nominována v soutěži žena regionu. Svůj hlas jí můžete dát na http://www.zenaregionu.cz/zena/117/

 

 

 

 

 

Poslat nový komentář