Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Objednávkový systém rozšířen

Objednávkový systém rozšířen
ilustrační foto mestopv.cz

 

Pokud potřebujete na prostějovském magistrátu zadat či vyzvednout občanský průkaz nebo cestovní doklad, případně nahlásit ztrátu některého z těchto dokladů, můžete se nově objednat na konkrétní datum i čas vyřízení Vaší záležitosti přes internet.

„Objednávkový systém, který již řadu let slouží klientům odboru dopravy, byl v těchto dnech rozšířen i pro odbor občanských záležitostí. Na webových stránkách města si zájemce rozklikne odkaz s názvem Objednávkový a vyvolávací systém, který nalezne na titulní stránce v levém sloupci s názvem Co nejčastěji hledáte, dále zvolí objednávku k obsloužení, vstoupí do systému a poté si vybere příslušnou agendu. Nově tedy i Řízení o občanském průkazu a cestovním dokladu,“ vysvětluje vedoucí Odboru občanských záležitostí Magistrátu města Prostějova Marie Javůrková.

Občan si zvolí den a hodinu, která mu vyhovuje, a následně obdrží e-mailem kód, který v daný den a čas po příchodu na oddělení občanských průkazů a cestovních dokladů ve Školní ulici zadá na vyvolávacím zařízení, to mu vytiskne lístek s pořadovým číslem a pak klient počká, až se jeho číslo objeví na světelné tabuli umístěné v hale oddělení. Prodleva je minimální, kód je aktivní 5 minut před zvolenou dobou a maximálně 5 minut po ní. „Pochopitelně, budeme-li vyřizovat klienta před objednaným občanem, tak dokončíme nejdříve rozjednanou záležitost, hned poté však přijde na řadu klient, který se objednal přes internet,“ dodala Javůrková. (red)

Vstup do objednávkového systému: http://ke.customer.decent.cz/a023/obj/

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style