Představujeme Obezitologii a Nutriční ambulanci

Představujeme Obezitologii a Nutriční ambulanci
ilustrační foto
Další fotky: 
Představujeme Obezitologii a Nutriční ambulanci
Představujeme Obezitologii a Nutriční ambulanci
Představujeme Obezitologii a Nutriční ambulanci
Představujeme Obezitologii a Nutriční ambulanci

Rádi bychom vám představili obezitologii a Nutriční ambulanci, kterou najdete ve Vrahovicích ve zdravotnickém zařízení Medicom´s s.r.o.

Poradna byla otevřená již před několika lety, ale nyní zde pracují kvalifikovaní Nutriční terapeuti Eva Műnsterová, DiS a Iveta Doleželová, DiS, pod dozorem obezitologa MUDr. Zdeňka Dokládala. Pomáháme všem pacientů, kteří potřebují dodržovat dietní stravování, kvůli svému zdravotnímu stavu např. diabetickou dietu, diety při onemocnění střev, při vředové chorobě, poradíme s bezlepkovou dietou, potravinovými alergiemi… Dochází k nám i pacienti, kteří potřebují zvýšit svou tělesnou hmotnost např. při onkologickém onemocnění, po operacích, při potížích s polykáním, pomáháme pacientům s anorexií a bulimií.

V naší nutriční ambulanci pomáháme všem, kteří chtějí snížit hmotnost, nebo upravit stravování. Poradíme se sportovní výživou, výživou v těhotenství a při kojení. Všechny diety jsou sestaveny podle bazálního metabolismu, aby nedocházelo k následnému vzniku jo-jo efektu.

Nutriční terapeuti přistupují ke každému pacientovi individuálně. Vycházíme z pacientova zdravotního stavu a podle diagnózy upravujeme dietu tak, aby byla každému šitá na míru.

Nedílnou součástí poradny je vyšetření antropometrických hodnot a jejich pravidelné sledování na nutriční váze Tanita BC 1000, která kromě metabolického věku zjistí množství tělesného tuku, svalové hmoty, vody v těle, viscerálního tuku (rizikového) a výpočtu bazálního metabolismu. Pro doplnění vyšetření používáme laboratorní odběry, pomocí kterých zjistíme funkci ledvin, jater, štítné žlázy, množství cukru v krvi, kyseliny močové, cholesterolu. Je možné udělat rozšířené vyšetření, kde zjistíme i hladinu minerálů v krvi. Pokud má pacient problémy s pohybovým aparátem, může využít naše rehabilitační centrum. Protože prevence obezity je velmi důležitá, vytvořila Eva Műnsterová, Dis s MUDr .Zdeňkem Dokládalem projekty pro děti v mateřských školkách, kde se děti formou hry seznamují s potravinami a se správným stravováním. Byly vytvořeny projekty pro firmy, které chtějí zlepšit zdravotní stav svých zaměstnanců formou zdravé výživy.

Všechny služby v naší obezitologické poradně a Nutriční ambulanci jsou plně nebo částečně hrazeny pojišťovnou.

Nově pořádáme redukčně kondiční pobyty v krásném prostředí lázní Slatinice v termínu 16., 17. a 18.května 2014 za výbornou cenu 2800 Kč . V ceně je ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu Majorka (www.penzion-majorka.cz), plná penze sestavená podle zásad rekukční diety s omezením tuku a propočítaná nutričním terapeutem, pohybová aktivita (zumba, břišní tance, cvičení v bazénu, rehabilitační cvičení na záda, nordic walking), využití vířivky a bazénu, sirná koupel, odborné přednášky a společenský večer s živou hudbou. Bližší informace na tel: 736 624 375.

Těšíme se na Vás  MUDr. Zdeněk Dokládal, Eva Műnsterová, DiS – tel.: 736 624 375, Iveta Doleželová, DiS – tel.: 774 678 145. (PR)

Poslat nový komentář