Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Další parkoviště na sídlišti E. Beneše přece jen bude

Další parkoviště na sídlišti E. Beneše přece jen bude
ilustrační foto

Město získalo dotaci z ministerstva pro místní rozvoj na výstavbu parkoviště v jižní části sídliště E. Beneše u fotbalového hřiště. V této lokalitě vznikne nových 46 parkovacích míst.

Výše dotace činí sedmdesát procent způsobilých výdajů, tedy částku 2,5 milionů korun. „Zbylé finanční prostředky budou hrazeny z rozpočtu města. Ve výběrovém řízení na zhotovitele stavby byla vybrána firma STRABAG, která předložila nejvýhodnější nabídku ve výši 3,675 milionu korun včetně DPH,“ uvedl náměstek primátora Zdeněk Fišer s tím, že náklady na projektovou dokumentaci, koordinátora bezpečnosti práce a stavební dozor jsou vyčísleny na 200 tisíc.

V rozpočtu města na rok 2014 je na realizaci této investiční akce schválena částka 600 tisíc. K zajištění výstavby parkoviště v tomto roce v souladu s podmínkami přidělené dotace navrhla Rada města Zastupitelstvu schválit rozpočtové opatření ve výši 750 tisíc korun Kč. „V rámci stavební akce bude vedle výstavby parkoviště provedena také rekonstrukce komunikace a veřejného osvětlení,“ doplnil Fišer. (red)

Komentáře

A Šašková s vypelichaným Zajícem tam budou dělat transvestity a tančit pro parkující motoristy.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style